Totalizator z nową stroną internetową

kategoriaLoterie autorMC data06.04.2019
Kilka dni temu pisaliśmy o dobrym wyniku finansowym Totalizatora, a dziś możemy poinformować o nowym wyglądzie strony internetowej spółki.

Jest nam niezwykle miło powitać Państwa na nowej stronie korporacyjnej Totalizatora Sportowego!

Chcemy od razu wyjaśnić, że nie powstała ona wyłącznie z potrzeby odświeżenia poprzedniej wersji witryny internetowej właściciela marki LOTTO. Główną przyczyną były historyczne, żeby nie powiedzieć rewolucyjne zmiany w ustawie o grach hazardowych, na mocy których spółce powierzono nowe obszary rynku gamingowego. Miało to miejsce 1 kwietnia 2017 roku. Dzięki nowym przepisom spółka mogła wprowadzić do oferty słynną grę Eurojackpot, która jest dostępna w kilkunastu krajach naszego kontynentu. To oczywiście nie wszystko. Totalizator Sportowy zyskał też możliwość uruchomienia sieci salonów gier na automatach poza kasynami, kasyna internetowego, a także wprowadzenia do sprzedaży internetowej wybranych gier LOTTO. Jak sami Państwo widzą, po ponad 60 latach działalności na rynku loteryjnym Totalizator Sportowy wchodząc w nowe obszary rynku gamingowego stał się tak naprawdę innym podmiotem, który zaczął w pełni funkcjonować w świecie nowych technologii oraz na rynku e-commerce.

Szanowni Państwo, Totalizator Sportowy rozwija nie tylko nowe obszary, ale także i siebie. Stale ulepsza obecną ofertę, rozbudowuje sieć sprzedaży, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, troszczy się o bezpieczeństwo grających, z coraz większym zaangażowaniem wspiera polski sport i kulturę narodową, ale jest również popularnym pracodawcą, który ma intersujące propozycje dla osób reprezentujących wiele różnych zawodów. O wszystkich szczegółach dotyczących działalności spółki, ale także o ofertach pracy, przetargach, wielkich wygranych i wielu innych sprawach dowiedzą się Państwo z lektury materiałów zamieszczonych na www.totalizator.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 06.04.2019
    ]