Bukmacherka 9 lipca 2019

Totolotek zakończył współpracę z portalem Weszło

autor: BB
Współpraca Totolotka z portalem Krzysztofa Stanowskiego trwała ponad półtora roku, ponieważ zaczęła się na początku stycznia 2018 roku. Zakończyła się kilka dni temu, czyli chwilę po tym, jak bukmacher rozpoczął rebranding.

Portal Weszło po inwestycji w inne witryny z grupy Weszło, a także radio, telewizję i redkację stacjonarną, rozpoczął współpracę z dwoma bukmacherami – LV BET-em, a także Totolotkiem. Obecnie nie współpracuje już jednak z żadną z tych firm. Pierwszy bukmacher rozstał się z popularnym portalem kilka miesięcy temu, a drugi kilka dni temu. Obecnie na witrynie Weszło możemy zobaczyć tylko Etoto, które tworzy wraz z Weszło m.in. cykl „Powiat Bet”. Poza tym bukmacher korzysta na umowie z Weszło na kilka innych sposobów: 

– W programie Etoto "Quiz Pod Napięciem" wystąpili już Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Bartłomiej Szczęśniak, czy Andrzej Iwan. 

– W zapowiedziach przedmeczowych, a także innych tekstach znajdują się grafiki Etoto, a także kursy na wybrane zdarzenia. 

– Promocja na kanałach w social mediach. 

Portal Weszło znany jest z tego, że współpracuje z firmami bukmacherskimi. Obecnie posiada tylko jednego partnera – wcześniej wspomniane Etoto – a polityka marketingowa firmy dopuszcza, by działać z dwoma bukmacherami równocześnie. Być może więc niebawem do Weszło dołączy nowa firma z branży? 

Dodaj komentarz