Bukmacherka 12 marca 2024

Trefl rozbił bank pluszaków! Ponad 107 000 maskotek wylądowało na parkiecie ERGO ARENY

autor: redakcja
Kolejna odsłona akcji „Dorzuć misie” zakończyła się ogromnym sukcesem! Na parkiecie gdańskiej ERGO ARENY wylądowało 107 655 pluszaków, które dadzą wiele radości potrzebującym dzieciom. Tym samym, dzięki ogromnemu zaangażowaniu kibiców Trefla, Fundacja STS (należącą do bukmachera STS) przekaże 117 655 zł na leczenie Olafa Krasnowskiego (10 000 zł gwarantowane + 1 zł za każdą maskotkę).

W sobotnie popołudnie emocji w meczu Trefla Gdańsk z Jastrzębskim Węglem nie brakowało. Licznie zgromadzeni kibice w gdańskiej hali sportowej spisali się na medal nie tylko w dopingu swojej drużyny, która zwyciężyła 3:2, ale także dlatego, że wzięli udział w akcji “Dorzuć misie” organizowanej przez Fundację STS i Trefl Gdańsk. Tuż po ogłoszeniu najlepszego zawodnika meczu, na parkiet poleciały przygotowane przez kibiców maskotki. Fani, którzy przez ponad tydzień byli informowani o wydarzeniu, rzucili na parkiet aż 107 655 pluszaków.

Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, Fundacja STS za każdego misia przekaże 1 zł na wsparcie leczenia Olafa Krasnowskiego. Pluszaki rzucone na parkiet po meczu trafią m.in. do hospicjów, przedszkoli, szpitali oraz organizacji pomagającym dzieciom, o co zadbają gdańskie lwy.

Zeszłoroczna część akcji “Dorzuć misie” została przeprowadzona w trakcie pięciu spotkań Ekstraklasy i 1. ligi piłkarskiej. Odwiedziła Lubin, Kielce, Częstochowę, Białystok i Bielsko-Białą. Tylko w tym roku, akcja odbyła się już na meczu hokeja na lodzie w Katowicach (GKS Katowice) oraz na meczu siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu (ZAKSA). W trakcie wszystkich odsłon akcji kibice rzucili 127 220 maskotek. Stanowiło to równowartość 639 278 zł, które Fundacja STS przekazała na pomoc potrzebującym, wskazanym przez każdy z klubów. Co więcej, Trefl Gdańsk jako pierwszy klub niezwiązany umową sponsoringową z STS został włączony do akcji

Dodaj komentarz