Bukmacherka 27 października 2018

Trio z Superbetu trafiło do SG Digital

autor: PK
Cyfrowy oddział Scientific Games wprowadza usługi marketingowe przy swojej ofercie zakładów sportowych. Ma w tym pomóc trójka nowych pracowników.

Charlie Riggs, Rick Leask i Allison Lynch został zwerbowani z Superbetu i mają poprowadził zespół marketingowy zajmujący się bukmacherką z biura na Gibraltarze. 

Trio, wspierane przez 25-osobowy zespół, będzie zarządzać marką SG Digital i badaniami klientów, pozyskiwaniem i utrzymywaniem, optymalizacją, analizą i innymi codziennymi funkcjami zakładów sportowych. Informacja pojawiła się miesiąc po utworzeniu działu zakładów sportowych, który bezpośrednio wspiera klientów z usługami operacyjnymi, co ma pomóc rozwinąć działalność w tym obszarze.

– Zatrudnieni od razu zwiększyli nasze wysiłki w zakresie zakładów sportowych, umożliwiając nam kontynuowanie tworzenia najwyższej klasy technologii zakładów sportowych dla naszych globalnych partnerów, przy jednoczesnym zarządzaniu codziennymi operacjami – powiedział Keith O'Loughlin, starszy wiceprezes w SG Digital.

Zespół ma pracować pod przewodnictwem Stuarta Westona, wiceprezesa ds. zakładów sportowych. A co do nowych pracowników to Riggs był szefem marketingu w Superbet od sierpnia ubiegłego roku, wcześniej odpowiadał za komunikację wewnętrzną działów internetowych Williama Hilla. 

Leask od stycznia był szefem marketingu ds. gier w Superbet, a Lynch odpowiadał tam za optymalizację. Obaj w przeszłości pracowali dla takich potentatów jak Ladbrokes Coral czy William Hill. 

Dodaj komentarz