Kasyno 28 kwietnia 2022

Trwa ekspansja Hacksaw Gaming. Firma otrzymała licencję na rynek rumuński

Maltańska firma Hacksaw Gaming otrzymała od rumuńskiego regulatora ONJN licencję klasy II na dostarczanie treści do gier. Jest to następstwem udanego roku ekspansji, w którym Hacksaw weszło do kilku nowych jurysdykcji w całej Europie, na przykład w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii czy Hiszpanii. 

Hacksaw z licencją w Rumunii

Kolejnym rynkiem, na który weszła Hacksaw Gaming jest Rumunia. W tym tygodniu maltańska firma otrzymała od ONJN licencję klasy II i będzie dostarczać treści do gier. Firma planuje udostępnić tamtejszym klientom swoją ofertę gier slotowych premium. Wśród nich znajdują się Joker Bombs, Wanted Dead or a Wild oraz Chaos Crew.

– To kolejny pozytywny ruch w 2022 roku. Jesteśmy zachwyceni, że będziemy mogli zaoferować nasze gry na rynku rumuńskim i jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu nowym graczom. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszej działalności na tym rynku w nadchodzących miesiącach – skomentował Marcus Cordes, dyrektor generalny Hacksaw Gaming.

Netbet jako pierwszy uruchomił gry Hacksaw

Pierwszym operatorem, który uruchomił gry Hacksaw był Netbet. Uwzględniając warunki partnerstwa, operator stwierdził, że treści Hacksaw zintegrują się z jego dotychczasową ofertą. Jak przyznała menadżer NetBet, Claudia Georgevici, jest ona przekonana, że współpraca pomoże firmie w osiągnięciu celów.

– Hacksaw Gaming jest jednym z liderów naszej branży. Ich podejście do tworzenia wciągających gier jest czymś, co chętnie zaoferujemy naszym graczom. Zależy nam na dostarczeniu jak najlepszych standardów i doświadczeń. Ta współpraca właśnie to gwarantuje – powiedziała.

Przypomnijmy, że na początku roku Hacksaw Gaming otrzymało status licencjonowanego oprogramowania na Wyspie Man. Zapoczątkowało to między innymi stworzenie nowych gier, jak chociażby pierwszy tytułu, który ogłoszono w 2022 roku – King Carrot.

Dodaj komentarz