E-Sport 1 sierpnia 2023

Twain Sport – nowa gra w ramach Sportów Wirtualnych od STS

autor: redakcja
STS wprowadził do swojej oferty nowe gry z zakresu sportów wirtualnych. Zostaną one udostępnione dla wszystkich użytkowników aplikacji. To pierwsza taka gra na polskim rynku!

Twain Sport to nowość od STS z zakresu sportów wirtualnych. Jest to pierwsza tego typu gra na rodzimym rynku, na którą największy polski bukmacher ma wyłączność. Gotową grę dostarcza firma BetGames, a w ofercie znajdują się takie propozycje jak T-kick 24/7 i T-basket 24/7, które nawiązują do piłki nożnej i koszykówki. Przebieg rozgrywek Twain Sport generowany jest komputerowo, a do ich wizualnej prezentacji użyto zagrań wykonanych przez prawdziwych zawodników. Co najważniejsze, gry dostępne są 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Wyróżnikiem dla nowości od STS, jest to, że jedno spotkanie trwa zaledwie jedną minutę, a mecze rozpoczynają się co 120 sekund. W ramach rozgrywek gracz może typować m.in. zdobywcę największej liczby punktów. Dodatkowo, w ofercie dostępne są zakłady na zwycięzcę, podwójna szansa, dokładny wynik, handicap oraz suma punktów.

Dodaj komentarz