Bukmacherka 1 lutego 2024

Udostępnianie kuponów nigdy nie było prostsze. Nowa funkcjonalność w Betclic

autor: redakcja
Najnowsza aktualizacja aplikacji Betclic przynosi użytkownikom drobne usprawnienia oraz istotną, nową funkcję. Ucieszy ona każdego, kto lubi dzielić się typami bądź potrzebuje porady i chciałby skonsultować wybory z innymi graczami. To opcja "Skopiuj kupon", dzięki której życie typera staje się łatwiejsze.

Jak działa wprowadzone przez Betclic rozwiązanie? Kupon można udostępnić w formie aktywnego linku, za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. WhatsApp, Messenger), mailowo lub wiadomością SMS. Po otwarciu go, odbiorca zostanie przeniesiony do aplikacji Betclic, która odtworzy przesłane wskazania.

Link można wygenerować zarówno w trakcie tworzenia kuponu, lub już po jego postawieniu, przechodząc do sekcji „moje kupony”. W widoku kuponu wystarczy nacisnąć trzy czerwone kropki. Po ich kliknięciu należy wybrać opcję „Udostępnij”, a link zostanie automatycznie skopiowany do schowka i gotowy do wysyłki.

Możliwość kopiowania kuponu to kolejne w ostatnich miesiącach usprawnienie dla graczy Betclic, podnoszące jakość ich doświadczeń z korzystania z usług bukmachera. Jesienią marka wprowadziła do oferty funkcję anulowania kuponu (w ciągu dwóch minut od postawienia) oraz edycji zakładu. Rozwiązania te dotyczą wszelkiego rodzaju zakładów – pojedynczych i wielokrotnych, zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Dodatkowo, w przypadku edycji zakładu, cashout pozostaje aktywny.

Aby korzystać z nowych funkcjonalności aplikacji Betclic, należy zaktualizować ją do najświeższego wydania. Funkcja „Skopiuj kupon” dostępna jest w aplikacji Betclic na urządzenia z systemami Android i iOS, a także w wersji mobilnej i desktopowej strony www.betclic.pl.

Dodaj komentarz