Ogolna 14 czerwca 2022

UFC i DraftKings wystartują z projektem opartym na NFT

Największa organizacja MMA na świecie - UFC ogłosiła rozszerzenie współpracy z DraftKings. Nowe porozumienie federacji z operatorem sprawi, iż na rynku pojawi się projekt Reignmakers UFC, czyli grywalizacja w oparciu o NFT. 

Reignmakers UFC

Ideą tego projektu jest stworzenie grywalizacji opartej na NFT. Każdy fan UFC będzie miał możliwość zbudowania kolekcji swoich ulubionych zawodników tej organizacji, którą wykorzysta do rywalizacji z innymi graczami, by walczyć o atrakcyjne nagrody.

Oczekuje się, że pierwszy sezon Reignmakers UFC wystartuje jeszcze w tym roku. Przed premierą wszyscy fani będą mogli zbierać początkowe tokeny NFT za pomocą specjalnych dropów w DraftKings.

Innowacyjny projekt

Poszerzenie współpracy z DraftKings oraz start nowego projektu skomentował Tracey Bleczinski z UFC: – Reignmakers UFC będzie wyjątkową, innowacyjną okazją do większego zaangażowania fanów. Mowa o połączeniu wiedzy DraftKings z zakresu cyfrowej rozrywki sportowej z pionierską technologią obejmującą setki sportowców UFC, w tym największe nazwiska z tej dyscypliny.

O projekcie Reignmakers UFC wypowiedziała się również Beth Beiriger z DraftKings: – Fani sportów walki są w gronie najbardziej zaangażowanych odbiorców. Projekt pozwoli wynagrodzić im niezaprzeczalną pasję do tej dyscypliny, a także wzmocni korzystanie z rozrywki.