Poker 13 kwietnia 2019

UFC Spin & Go na PokerStars

autor: BB
W styczniu tego roku PokerStars podpisał umowę partnerską z UFC. Wówczas wydawało się, że Amerykańska Organizacja Mieszanych Sztuk Walki otrzyma swój turniej, ale ostatecznie dokonano czegoś znacznie większego. Gigant na rynku pokera online zmienił nazwę popularnego wariantu Spin and Go na "UFC Spin & Go".

Pierwszym medium, który informował o tego typu wariancie był "PokerFuse". Dziennikarze portalu przewidywali jednak, że PokerStars stworzy nowy turniej z lokowaniem nazwy UFC. Docelowo miał być specjalną grą w "kliencie", jak wiele innych. 

Ostatecznie giganci na swoich rynkach zdecydowali się na znacznie poważniejszy krok. Jeden z najpopularniejszych wariantów gry na PokerStars – "Spin and Go", zmienił nazwę na "UFC Spin & Go"! A to jeszcze nie wszystko, ponieważ stół ma przypominać słynny oktagon, co już całkowicie zaznaczy obecność UFC. 

– Wspaniale było pracować razem z PokerStars nad ekscytującymi, nowymi i innowacyjnymi pomysłami, odkąd rozpoczęło się nasze ekskluzywne partnerstwo. Turnieje UFC Spin & Go, to świetny przykład tego, jak PokerStars integruje naszą markę ze swoim światem i wprowadza ekscytujące nowe produkty dla naszych fanów – powiedział starszy wiceprezes UFC, Paul Asencio. 

Co to oznacza dla graczy? Na pierwszy rzut oka niewiele, ponieważ zasady turniejów Spin & Go pozostają niezmienione. Partnerzy zapewnili jednak, że niebawem pojawią się liczne turnieje, w których będzie można wygrać gadżety oraz bilety na galę UFC.

Współpraca UFC i PokerStars wydaje się idelana dla obu marek, ponieważ operator pokera online również wiele na tym skorzysta. Przykładowo będzie promowany na dwóch nadchodzących galach. Cóż, wszystkim firmom z branży życzymy podobnych umów partnerskich, bo nie da się ukryć, że skorzystają na tym również gracze, którzy będą mieli możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród. 

Źródło: pokernews.com

Dodaj komentarz