Poker 20 marca 2019

Unikatowa platforma pokerowa na 888 Holdings

autor: BB
Firma "888 Holdings" ogłosiła, iż rozpoczęła budowę nowej platformy pokerowej.

Pierwsza faza wdrożenia nowej platformy pokerowej na "888 Holdings" ruszyła pełną parą. Co ciekawe oprogramowanie budowane jest według wskazówek klientów, którzy wyrazili swoje zdanie w specjalnych badaniach. 

Klienci "888 Holdings" na nowej platformie pokerowej mogą spodziewać się wielu nowoczesnych rozwiązań. Twórcy oprogramowania dużą wagę przyłożyli do ulepszenia stołów pod kątem grafiki. Kolejne zmiany będą wprowadzane w kolejnych miesiącach. 

Jesteśmy podekscytowani nowym projektem, który nazwaliśmy Poker 8. Jak na razie jesteśmy na początkowym etapie, ale już teraz wiadomo, że produkt będzie zawierał wiele innowacyjnych funkcji. Dzięki temu gracze będą przyjemniej spędzali czas na naszych stołach, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze – powiedział starszy wiceprezes w 888 Holdings, Guy Cohen.

Cóż, niebawem przekonamy się jak będzie wyglądał nowy twór "888 Holdings", ale już na podstawie słów Cohena i prezesa firmy bukmacherskiej Itai'a Paznera możemy spodziewać się platformy, której rynek jeszcze nie widział. 

Dodaj komentarz