Ogolna 30 marca 2023

Unikrn podpisuje umowę z Blast

autor: redakcja
Firma Unikrn, należąca do Entain, nawiązała wieloletnie, globalne partnerstwo z marką Blast zajmującą się rozrywką e-sportową. 

Unikrn współpracuje z Blast

W ramach uzgodnionego porozumienia, Unikrn jako marka będzie pojawiać się na wydarzeniach Blast, a także zostanie zaangażowana w aktywne promocje organizowane dla fanów oraz społeczności. Współpraca obejmuje branding turniejów Blast Premier, a także Blast.tv Paris Major.

Blast to jeden z głównych organizatorów turniejów CS:GO, a najbliższa impreza, czyli Paris Major będzie transmitowana nawet w 150 krajach i 25 różnych językach.

Epicentrum fanów e-sportu

W takich słowach współpracę z Blast komentuje Justin Dellario, dyrektor zarządzający Entain esports – Blast jest epicentrum akcji dla fanów e-sportu na całym świecie i stworzył pamiętne momenty w historii rozgrywek Counter-Strike’a. Unikrn jest stworzony z myślą o tych chwilach, kiedy fani szukają najgłębszych i najlepszych wrażeń, kibicując swoim ulubionym zawodnikom oraz drużynom. Cieszymy się, że możemy być partnerem Blast, dzięki czemu udostępnimy milionom fanów nasze propozycje. 

Entain przejął markę unikrn w październiku ubiegłego roku, ponownie uruchamiając witrynę w grudniu. Strona działa w Brazylii, a także w niektórych kanadyjskich regionach. Entain planuje wprowadzić markę na inne rynki.

Dodaj komentarz