E-Sport 1 lutego 2021

University Esports, projekt GGTech Entertainment, wkracza do Polski

University Esports, projekt GGTech Entertainment, wkracza do Polski, dzięki współpracy z Esports Association... Projekt GGTech Entertainment, który działa już w Europie i Ameryce Łacińskiej, oficjalnie startuje w Polsce pod nazwą University Esports - EDU, w kategoriach: League Of Legends oraz CS:GO.

Polska, 01.02.2021 r. – University Esports, projekt GGTech Entertainment, oficjalnie jest już w Polsce i będzie realizowany przy współpracy z Esports Association pod nazwą University Esports – EDU. Projekt jest prowadzony przez GGTech Entertainment, który już funkcjonuje w Europie i Ameryce Łacioskiej.

Oznacza to, że Polska wraz z Francją i Niemcami dołącza do europejskiego ekosystemu akademickich rozgrywek esportowych. W splicie letnim – 02.03 – 16.05.2021 – w ramach UE – EDU, będziemy mogli oglądać zmagania ośmiu najlepszych, akademickich drużyn w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Najlepsi sięgną po tytuł mistrzowski.

Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie https://universityesports.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

Nowy format University Esports Masters, to jeszcze więcej rywalizacji

W tym roku zmieniliśmy format rozgrywek University Esports Masters, w którym najlepsze europejskie, akademickie drużyny walczą o tytuł Mistrza Europy. Chcemy, aby mistrzostwa dostarczały jeszcze więcej emocji, dlatego rozszerzyliśmy grupy o nowe kraje i kolejne reprezentacje studenckie.

W przypadku Polski, dwie najlepsze drużyny League of Legends, z jesiennego splitu, awansują do ligi europejskiej i od kwietnia będą konkurować z najlepszymi reprezentacjami z pozostałych krajów.

Dodatkowo, format ligowy rozbudowaliśmy o Last Chance Qualifier, czyli turniej ostatniej szansy, w którym najlepsze drużyny z wiosennego splitu będą walczyć o dwa sloty

do play-off University Esports Masters. Dzięki temu, drużyny grające w letniej fazie uzyskują możliwość dołączenia do rozgrywek na szczeblu międzynarodowym.

Więcej informacji o UEM 2021 możecie znaleźć na oficjalnej stronie https://uemasters.com/ i na Twitterze: @uemasters.