Ustawa hazardowa złamana po raz kolejny. Serbowie reklamują nielegalnego bukmachera
Dynamo Kijów walczy z Partizanem Belgrad o awans do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mecz między tymi drużynami został rozegrany w Lublinie. Serbowie przy okazji reklamowali nielegalnego w Polsce bukmachera. Z przodu koszulki znalazło się logo "Maxbet".
Mecz drużyn z Ukrainy i Serbii był transmitowany na kanale Polsat Sport 1. Piłkarze Dynama i Partizana rywalizowali o awans do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
Serbowie nic nie zrobili sobie z obowiązującej w Polsce ustawy hazardowej. Z przodu koszulki mieli widoczne duże logo sponsora głównego, bukmachera „Maxbet”.
Operator “Nike” nie posiada licencji na działanie w Polsce, jeśli chodzi o oferowanie gier hazardowych zgodnie z ustawą. Ponadto znajduje się w rejestrze domen zakazanych w naszym kraju.

To kolejny przykład złamania ustawy hazardowej w Polsce przez zagraniczne kluby. Takie przypadki mieliśmy też m.in. w koszykówce czy piłce ręcznej.
zdjęcie: Polsat Sport
redakcja
Więcej Bukmacherka
Mundialowe szaleństwo w Bośni i Hercegowinie. Jak operator Premier Sportska Kladionica reaguje na historyczny turniej?
Dla Bośni i Hercegowiny obecność na piłkarskich MŚ to wydarzenie absolutnie wyjątkowe – reprezentacja tego kraju zakwalifikowała się do finałów globalnego czempionatu dopiero po raz drugi w swojej historii. Jak donosi branżowy portal SBC News, ten sportowy przełom wywołał gigantyczne poruszenie nie tylko na ulicach Sarajewa, ale także na tamtejszym…