W Lublinie wiedzieli kto na nich czycha
W lipcu osiem nielegalnych automatów do gier hazardowych zatrzymali funkcjonariusze lubelskiego Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku oraz Działu Realizacji w trakcie kontroli prowadzonej w Lublinie.
Jak informuje RadioBiper, funkcjonariusze weszli do lokalu pomimo zabezpieczeń zainstalowanych przed obiektem oraz monitoringu.
Prócz jednorękich bandytów zabezpieczone zostały pieniądze do wypłaty wygranych i klucze do automatów.
Ale co innego musiało zaskoczyć kontrolerów. Otóż w lokalu znaleziono zdjęcia Najbardziej zaskakujące było jednak odkrycie w lokalu zdjęć funkcjonariuszy, którzy zajmują się przeprowadzaniem kontroli związanych z urządzaniem gier hazardowych. Zapewne miny były bezcenne.
źr. RadioBiper / fot. Pankrzysztoff/Wikipedia
PK
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…