Ogolna 28 lutego 2023

W Minas Gerais uregulowano ilottery oraz zakłady sportowe online

NeoGames oraz Intralot do Brasil ogłosiły uruchomienie LotoMinas, czyli pierwszej regulowanej loterii internetowej oraz zakładów sportowych online dla stanu Minas Gerais. 

NeoGames wchodzi na brazylijski rynek

W ramach wieloletniej umowy, która została już ogłoszona w czerwcu, NeoGames planuje wkroczyć na brazylijski rynek z projektem, który obejmuje długoterminową współpracę z państwowym operatorem loterii. To przedsięwzięcie jest pierwszym dużym projektem NeoGames prowadzonym przez spółki zależne Aspire Global oraz BtoBet.

W takich słowach wejście na rynek oraz współpracę z Intralot do Brasil skomentował CEO NeoGames, Moti Malul: – Razem zapewnimy graczom loterię oraz zakłady sportowe online w Minas Gerais, dzięki czemu doświadczą pierwszorzędne wrażenia z gier online. Ta transakcja to kolejny dowód na to, jak wykorzystaliśmy korzyści z naszego niedawnego strategicznego przejęcia, wykorzystując rozwiązania do zakładów sportowych online firmy BtoBet oraz usługi zarządzania Aspire Global. 

Rozwiązania cyfrowe

Dla Minas Gerais opracowano specjalne rozwiązania cyfrowe, które zostaną zbudowane na bazie istniejącej loterii. Firma NeoGames wdroży platformę NeoSphere, która obejmuje zestaw gier dostosowanych do lokalnego rynku oraz system zarządzania relacjami z klientami od Aspire. Nie zabraknie również kompletnego rozwiązania do zakładów sportowych stworzonego przez BtoBet.

Współpracę z NeoGames skomentował dyrektor generalny oraz właściciel Intralot do Brasil, Sergio Alvarenga: – Jako pionier na brazylijskim rynku loterii, partnerstwo z NeoGames, czyli jednym z najbardziej innowacyjnych dostawców loterii w branży, jest czymś naprawdę naturalnym. Nowe tryby gier i zakładów sportowych oraz inwestycje w technologie są częścią planu ekspansji dla nowych licencji stanowych i federalnych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z NeoGames rozwinie loterię w kraju. 

Dodaj komentarz