Kasyno 12 stycznia 2023

W ogniach kuźni Wazdana powstał przyszły hit – Power of Sun™: Svarog

Wazdan zaprasza graczy na ekscytującą przygodę wśród ogni boskich kuźni w pierwszej odsłonie nowej, ognistej serii – Power of Sun™: Svarog.

Ta gra jest pierwszą odsłoną serii Power of Sun™, która ma wielki potencjał na zagwarantowanie lepszych wyników operatorów i zwiększenia zaangażowania graczy. Wszystko to dzięki wykorzystaniu sprawdzonych w boju funkcji i rozwiązań, które czynią z rozgrywki ekscytujące doświadczenie.

Główną postacią gry jest słowiański bóg ognia i kowalstwa – Svarog – który także występuje w postaci symbolu Wild, wykorzystując swoje boskie umiejętności, wykuwając wygrane dla wiernych graczy.

Gra jest wyposażona w unikalne funkcje, takie jak Cash Infinity™ i Sticky to Infinity™, które zwiększają szanse graczy na wejście do popularnej gry bonusowej Hold the Jackpot. Funkcje te dodatkowo zwiększają zaangażowanie graczy, poprawiają ich doświadczenia z rozgrywki i podnoszą wskaźniki retencji.

Gra bonusowa Hold the Jackpot jest rozgrywana na 15 oddzielnych walcach, tworząc mnóstwo okazji do wylosowania symboli Mystery i Svarog Mystery, które mogą przekształcić się w szereg symboli Jackpot lub Collector.

Ekscytujący Svarog Jackpot warty 1000x zakładu gracza może zostać wylosowany jedynie poprzez symbol Svarog Mystery. Natomiast, jeśli graczowi uda się zakryć wszystkie 15 walców, na koniec rundy bonusowej otrzyma on Grand Jackpot warty zawrotne 5000x zakładu gracza.

Power of Sun™: Svarog świetnie łączy wiele funkcji w harmonijną, przyjazną użytkownikowi całość. Gracze mogą wybrać jeden z Volatility Levels™ przy korzystaniu z funkcji Buy Feature, aby od razu dostać się do rundy Hold the Jackpot na wybranym przez siebie poziomie. Gra oferuje również inne unikalne funkcje, które pozwalają dostosować rozgrywkę do swoich potrzeb.

Andrzej Hyla, Dyrektor Handlowy w Wazdan, powiedział: „Jako pierwsza odsłona potencjalnie świetnej serii, Power of Sun™: Svarog ma wszelkie predyspozycje, by stać się filarem naszego portfolio.

„Dzięki dbałości o najdrobniejszy szczegół mamy tutaj do czynienia z tytułem zapewniającym ucztę dla zmysłów, a za sprawą łatwej do zrozumienia matematyki połączonej z motywem mitologii, spodziewamy się, że ten tytuł trafi w gusta naszych graczy i wygeneruje zadowalające wyniki dla naszych partnerów”.

tagi:WAZDAN

Dodaj komentarz