Poker 10 marca 2019

Walka między PartyPoker, a PokerStars robi się coraz bardziej zacięta

autor: BB
Od kilku tygodni obaj operatorzy prześcigają się w różnych promocjach, a także wbijają sobie szpilki. Dotychczas "PokerStars" był bardziej bierny w walce, ale teraz uderzył ze zdwojoną siłą, ponieważ uruchomił turnieje Spin & Go z pulą 3,000,000 dolarów.

Lider pokera online na świecie opublikował poniższe oświadczenie:

PokerStars stworzy multimilionerów w kilka minut, dzięki nowym turniejomSpin & Go Jackpot z pulą $3,000,000, które zadebiutują w piątek, 8 marca. PokerStars jako pierwszy zaoferował siedmiocyfrowego jackpota w popularnym formacie Spin & Go w 2015 roku. Teraz ustanawiamy kolejny standard w branży, oferując ponad milion więcej niż jakikolwiek dostępny w sieci jackpot Spin & Go. Za $40, gracze mogą otrzymać kwotę zmieniającą życie w wysokości $3,000,000, co daje prawie 75,000% zwrotu z inwestycji.Najwyższy dostępny jackpot stanowi ponad połowę wygranej ambasadora PokerStars Ramona Colillasa, w turnieju PSPC. Podczas gdy Colillas musiał pokonać 1,039 graczy i walczyć przez 5 dni, aby wygrać $5,1 mln, w turnieju Spin & Go będziesz musiał pokonać tylko dwóch oponentów.

Sama wiadomość w sobie już jest szokująca, bo mimo wszystko mowa o sporym progresie nagród w tego typu turniejach. Nie stałoby się tak jednak, gdyby "PartyPoker " kilkanaście dni temu nie podniósł puli gwarantowanej do 2,000,000 milionów dolarów. A to nie wszystko, gdyż wprowadził również rozgrywki z wpisowym 50 dolarów… Na przestrzeni kilku tygodni doszło więc do pobicia dwóch rekordów w SnG z Jackpotem.

Szczerze mówiąc nie życzmy zawieszenia broni w tym pojedynku, ponieważ korzystają na tym przede wszystkim klienci. Zdrowa konkurencja na rynku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ba, "PokerStars" w ostatnim czasie podejmował tak nikorzystne decyzje dla graczy, że tego typu ruchy są dla nich obecnie wręcz wskazane. 

Źródło/pokernews.com

Dodaj komentarz