Ogolna 17 maja 2021

Wazdan nominowany do prestiżowych nagród EGR B2B Awards 2021 w trzech kategoriach

Firma Wazdan, innowacyjny dostawa gier, została nominowana do prestiżowych nagród EGR B2B Awards w trzech kategoriach: Innowacje w dziedzinie mobile, Innowacje w oprogramowaniu RNG dla kasyn oraz Innowacje w tworzeniu gier slotowych.

Zdobyte nominacje są rezultatem ciężkiej pracy całego zespołu oraz pasji i zaangażowania włożonych w tworzenie innowacyjnych produktów w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Kluczem do sukcesu firmy okazały się nowe produkty, w tym intuicyjne narzędzie promocyjne Cash Drop oraz popularna funkcja Hold the Jackpot, którą można znaleźć w najnowszych grach firmy Wazdan. Zdobyte nominacje umocniły pozycję firmy na rynku, ukazując ją jako silnego partnera biznesowego, skupionego na poszukiwaniu nowych, coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań.

Nominacje do nagród EGR B2B Awards są kolejnym krokiem milowym w rozwoju firmy, która w zeszłym roku powiększyła swoje szeregi o grono nowych pracowników, również na stanowiskach kierowniczych.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan , powiedział: “Ogrnomnie się cieszę, że zostaliśmy nominowani do prestiżowych nagród  EGR B2B Awards nie tylko w jednej, ale aż w trzech różnych kategoriach.”

“Jest to zasługa całego zespołu, ich oddania oraz pasji do gier. Trzymamy kciuki by te nagrody trafiły w nasze ręce podczas gali finałowej, która odbędzie się w lipcu. Gratulacje dla pozostałych nominowanych!”

Dodaj komentarz