Kasyno 15 września 2022

Wazdan odkrywa tajemnice Układu Słonecznego w 9 Burning Stars™

Wazdan, zaprasza graczy do eksploracji podniebnych przestworzy w najnowszej 9 Burning Stars™.

Gra podstawowa, której towarzyszy płonąca gwiazda, przepełniona jest atrakcyjnymi symbolami i mnożnikami, które umożliwią graczom zgarnięcie ognistych wygranych oraz zapewnią im intensywne doznania.

W grze, fani gwiezdnych eksploracji mogą zapoznać się z nową wzmacniającą zaangażowanie funkcją – Bonus Matrix. Gdy symbol Cash pojawi się w grze bazowej, zostanie on przeniesiony na dodatkowe pole Bonus Matrix – po którego zapełnieniu, gracze trafiają do pełnej emocji rundy Hold the Jackpot. Wszystkie wartości symboli Cash, zgromadzone w polu Bonus Matrix zostają zliczone i dodane do symbolu Matrix Collector, który znajduje się na samym środku w rundzie Hold the Jackpot.

Aby uczynić grę bonusową jeszcze bardziej elektryzującą, Wazdan wzbogacił ją o inne atrakcyjne symbole takie jak: Cash, Jackpot, Collector, Mystery i Jackpot Mystery, które gwarantują wysokie wygrane oraz niezwykły poziom rozrywki. Najwytrwalsi, po zebraniu wszystkich dziewięciu symboli bonusowych, otrzymają Grand Jackpot, który jest najwyższą wygraną, wartą 1500-krotności stawki zakładu.

9 Burning Stars™ zaopatrzona została także w funkcję Volatlity Levels™, która pozwala graczom poczuć kontrolę nad wygranymi i dostosować ją do indywidualnych preferencji.

Andrzej Hyla, Dyrektor Handlowy w Wazdan powiedział: “9 Burning Stars™, to kolejny produkt, w którym gracze mogą czerpać przyjemność z uwielbianej przez nich mechaniki Hold the Jackpot”.

„To jednak nie wszystko – gra wnosi powiew świeżości dzięki nowości Bonus Matrix, działając na wyobraźnię zarówno graczy jak i naszych partnerów, którzy zobaczą wzrost w wynikach”.

tagi:WAZDAN

Dodaj komentarz