Kasyno 7 września 2021

Wazdan otwiera bramy podziemia w swoim najnowszym hicie Power of Gods™: Hades

Wazdan, innowacyjny dostawca gier dla kasyn online, wzbogacił swoją kolekcję gier z popularną funkcją Hold the Jackpot o nowy hit – Power of Gods: Hades.

Nowa gra firmy Wazdan zaprasza graczy do mitologicznego podziemia, którym włada potężny bóg zmarłych, Hades. Gra oferuje 5 bębnów, 243 sposoby na zdobycie wygranych oraz mechanizm Cascading Reels, który usuwa zwycięskie kombinacje z bębnów i zastępuje je nowymi symbolami, zwiększając szanse graczy na kolejną wygraną. Power of Gods™: Hades to gra zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół, która zachwyci wszystkich graczy, którzy odważą się zakręcić jej ognistymi bębnami.

Gracze muszą przekroczyć rzekę Styks i trafić sześć symboli bonusowych, by wkroczyć do świata zmarłych i uruchomić ekscytująca rundę Hold the Jackpot. Innowacyjne symbole Sticky Bonus Symbols ułatwiają to zadanie, przyklejając się do bębnów na pięć kolejnych obrotów, dzięki czemu zatrzymanie na bębnach sześciu symboli bonusowych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Podczas rundy bonusowej zadaniem graczy jest zapełnienie symbolami bonusowymi planszy składającej się z piętnastu bębnów. By tego dokonać, mają do dyspozycji trzy darmowe obroty, a licznik resetuje się za każdym razem, gdy na bębnach pojawi się nowy symbol bonusowy. Podczas rundy bonusowej gracze zbierają pięć rodzajów symboli bonusowych. Żółte ogniste kule przyznają nagrody mnożące stawkę zakładu od x1 do x10 lub x12 i x15. Symbole z napisami Mini, Midi i Major przyznają jeden z Jackpotów. Niebieskie kule ognia sumują wygrane z żółtych i niebieskich ognistych kul. Symbole Mystery zamieniają się w dowolny symbol bonusowy, natomiast nowe symbole Hades Mystery zamieniają się jedynie w jeden z Jackpotów.

Jeśli graczom uda się zapełnić tymi symbolami wszystkie bębny, przyznawany jest Grand Jackpot w wysokości 3000-krotności stawki zakładu. Następnie wszystkie nagrody są sumowane, a wygrana może sięgnąć nawet 5000-krotności stawki zakładu.

Power of Gods™: Hades to ósma gra wykorzystująca mechanizm Hold the Jackpot, lecz po raz pierwszy gracze mogą wybrać poziom wariancji (Volatility Level™) rundy bonusowej, korzystając z funkcji Buy Feature. Gra posiada również inne unikalne funkcje dostępne jedynie w grach firmy Wazdan, które pozwalają graczom dostosować ją do swoich preferencji.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan , powiedział: „Power of Gods™: Hades to trzecia gra z naszej mitologicznej serii, w której znalazły się takie hity, jak Power of Gods™: Egypt i Power of Gods™: the Pantheon. Nowa gra jest zdecydowanie mroczniejsza i zabiera graczy w mrożącą krew w żyłach podróż do podziemia w poszukiwaniu nieziemskich skarbów.”

„Power of Gods™: Hades to wspaniale zaprojektowana gra, oferująca innowacyjne symbole Sticky Bonus Symbols i ogromne Jackpoty w rundzie Hold the Jackpot. Jesteśmy dumni z tego nowego tytułu i mamy nadzieję, że przypadnie do gustu graczom na całym świecie” – dodał Hyla.

tagi:WAZDAN