Automaty 29 lipca 2020

Wazdan przedstawia Sic Bo Dragons

Firma Wazdan przedstawia grę Sic Bo Dragons – jedyną na rynku produkcję z gatunku Sic Bo oferującą mega wygrane z czterema kostkami

Wyprodukowana przez Wazdan gra Sic Bo Dragons to nowoczesne spojrzenie na tradycyjną azjatycką grę z gatunku Sic Bo, która od wieków cieszy się niesłabnącą popularnością. Innowacyjna perspektywa na tę powszechnie uwielbianą grę, którą oferuje Wazdan, obejmuje cztery kostki, w odróżnieniu od dostępnych w tradycyjnej wersji gry trzech kostek, co gwarantuje aż sześciokrotnie większą szansę wygranej! W tradycji i kulturze Chin smoki są symbolem szczęścia – dlatego w swoim Sic Bo Dragons Wazdan daje graczom wyjątkową możliwość zdobycia mega wygranej w wysokości nawet 1240-krotności maksymalnego zakładu.

Sic Bo Dragons idealnie trafia w oczekiwania graczy szukających nowych opcji gry online, a ubranie rozgrywki w orientalną szatę graficzną sprawia, że tytuł na pewno przykuje ich uwagę. Przykładowo po obstawieniu zakładów i rzuceniu kości, na planszy Sic Bo Dragons pojawiają się dwa majestatycznie wijące się smoki, które przynoszą szczęście – i duże wygrane!

Co zatem wyróżnia grę Sic Bo Dragons na tle innych? Oprócz wspomnianej grafiki trzeba jeszcze raz podkreślić unikalną formę rozgrywki z czterema kostkami.

Gracze mogą też liczyć na różne opcje obstawiania zakładów: na konkretne liczby, ich kombinacje czy sumy, co może im przynieść maksymalną dostępną wygraną w wysokości aż 1240-krotności zakładu. Uczestnicy tej fascynującej, orientalnej rozgrywki mogą też wybierać:

  • kolor planszy – trzy opcje do wyboru,
  • dźwięk – różne efekty i ścieżki dźwiękowe z niezależną regulacją głośności,
  • prędkość rozgrywki i rzutów kostką – w tym tryb ultraszybki, z symbolem mistycznego geparda.

Przy każdej wygranej unikalna dla produkcji firmy Wazdan funkcja oferuje graczom ekscytującą możliwość – zaryzykowania pewnej wygranej z opcją jej podwojenia. Warto podkreślić, że Sic Bo Dragons jest też zoptymalizowana do gry na urządzeniach mobilnych – specjalnie zaprojektowana plansza pozwala na rozgrywkę w pionie i poziomie.

Dla wszystkich, którym zamarzyła się już nowa gra Sic Bo Dragons, Wazdan udostępnia ją we współpracujących kasynach online na licencji Curacao. Rozgrywka jest możliwa w językach: angielskim, francuskim, włoskimi, hiszpańskim, rosyjskim i chińskim.

Gracze i operatorzy mogą wypróbować Sic Bo Dragons.

Co na temat gry mówi Andrzej Hyla, szef działu sprzedaży Wazdan?

„Sic Bo Dragons to odświeżająca perspektywa na ponadczasową grę w kości Sic Bo. Oprócz masy specjalnych funkcji i bonusów, najistotniejszym elementem jest dodatkowa kostka, gwarantująca więcej możliwości wygranej, która może wynieść nawet do 1240-krotności maksymalnego zakładu. To naprawdę ciekawy wybór dla graczy, którzy szukają czegoś nowego – a my jesteśmy dumni, że możemy im to zaoferować. To był bardzo pracowity rok dla całego naszego zespołu, co cały czas owocuje nowymi tytułami, które wypuszczamy na rynek, zapewniając tym samym graczom i operatorom nieprzerwaną ekscytację. Obserwujcie nas na różnych kanałach, żeby być na bieżąco z naszymi nowościami!”.

Dodaj komentarz