Kasyno 20 października 2021

Wazdan rozpala emocje nową grą Sizzling Bells

Firma Wazdan, innowacyjny dostawca gier, wzbogaciła kolekcję gier z bonusem Hold the Jackpot o nowy gorący tytuł – Sizzling Bells™.

Gra jest ukłonem w stronę fanów klasycznych owocówek. Tradycyjny układ pięciu walców, z pięcioma liniami płatniczymi oraz owocowe symbole przypadną do gustu graczom lubiącym prostotę. Jednocześnie gra posiada wszystkie innowacyjne funkcje, które gracze tak uwielbiają w grach firmy Wazdan, oraz oferuje nagrodę główną w postaci ogromnego jackpota w wysokości 15000-krotności stawki zakładu.

Gdy na bębnach pojawi się sześć dzwonków, gracze przenoszą się do ekscytującej rundy Hold the Jackpot, gdzie czekają na nich dwa zestawy bębnów. Górna połowa planszy jest zablokowana. By odblokować poszczególne pola gracze muszą wylosować symbol dzwonka na dolnej połowie planszy.

Podczas rundy bonusowej gracze zbierają dwa rodzaje symboli: dzwonki przyznające nagrody sięgające 15-krotności stawki zakładu oraz dzwonki specjalne, które pojawiają się jedynie na górnej połowie planszy i mnożą zakład nawet 250-krotnie.

Tak jak we wszystkich gracz z serii Hold the Jackpot, gracze otrzymują 3 re-spiny, a licznik resetuje się za każdym razem, gdy na bębnach pojawi się nowy symbol bonusowy. Zapełnienie wszystkich 15 pół na dolnej połowie gwarantuje wygraną Grand Jackpot w wysokości 1500-krotności stawki zakładu. Natomiast zapełnienie górnej połowy planszy wypłaca ogromną wygraną Super Grand Jackpot, wynoszącą 15000-krotność stawki zakładu.

Sizzling Bells™ to najnowsza gra z ciągle ulepszanym bonusem Hold the Jackpot, która dołącza do kolekcji takich hitów jak Sun of Fortune, Fortune Reels, czy Power of Gods™: Hades.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: “ Sizzling Bells™ to kolejna ekscytująca gra w naszym portfolio. Gra łączy tradycję z innowacją oraz rozpala emocje graczy do czerwoności. Jesteśmy pewni, że okaże się prawdziwym hitem!”