Ogolna 7 kwietnia 2023

Wazdan rozpoczyna współpracę z Reevo

Wazdan, dostawca innowacyjnych gier, rozpoczyna współpracę z Reevo. Na mocy uzgodnionego porozumienia, na platformie Reevo pojawią się tytuły Wazdan.

Wazdan współpracuje z Reevo

Za pośrednictwem platformy Reevo dostępnych będzie ponad 150 tytułów Wazdan, m.in. Power of Sun™: Svarog, Hot Slot™: 777 Stars and Hot Slot™: 777 Rubies. Ponadto operatorzy współpracujący z Reevo będą mogli również korzystać z narzędzi Wazdan do angażowania klientów.

Platforma agregująca Reevo obsługuje kolekcje zarówno własnych tytułów studyjnych, jak i gier od partnerów zewnętrznych, a to wszystko za pośrednictwem jednego interfejsu API.

Produkty wysokiej jakości

W takich słowach współpracę z Wazdan komentuje Petra Maria Poola, Head of Sales w Reevo – Wazdan może pochwalić się doskonałym portfolio, w którym znajdują się wciągające treści. Cieszymy się, że możemy dodać je do naszej oferty agregacji. Chcemy być dostawcą, który gwarantuje produkty wysokiej jakości, a partnerstwo z Wazdan może być kolejnym kluczowym krokiem na tej drodze.

O porozumieniu z Reevo wypowiedział się z kolej Andrzej Hyla, Chief Commercial Officer w Wazdan – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Reevo, która szybko zyskuje reputację wiodącego dostawcy rozwiązań w Rumunii. Naszym celem jest ekspansja na kluczowych rynkach regulowanych, a to partnerstwo zapewni nam znacznie szerszy dostęp do operatorów oraz graczy. 

Dodaj komentarz