Gry wirtualne 19 czerwca 2023

Wazdan rozszerza obecność na Bałkanach poprzez partnerstwo

autor: redakcja
Wazdan rozszerza obecność na Bałkanach poprzez partnerstwo WWin

Wazdan, innowacyjny dostawca gier premium, które pokazały jakość na ponad 20 światowych rynkach regulowanych, ogłosił, że wzmocni swoją pozycję na Półwyspie Bałkańskim.

Dyrektor handlowy Wazdan, Andrzej Hyla, mówił o bośniackim rynku jako o miejscu, które jest w stanie zaoferować im “niesamowicie ekscytujący potencjał:. Przy okazji wspomniał o dużym potencjale umowy i chęci do dalszego, wspólnego działania.

Gry takie jak Power of Gods, 9 Coins, Larry the Leprechaun i seria Hot Slot to tylko niektóre z opcji, do których Bośniacy będą mogli uzyskać dostęp dzięki temu ruchowi.

Firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży i ponad 500 partnerskimi kasynami nie jest obca w tym regionie. Na przestrzeni lat studio podpisało szereg podobnych umów partnerskich z sąsiednimi krajami.

Dyrektor handlowy Pin Projekt, Ivan Grkovic, wyraził radość z dodania “tytułów Wazdana” do portfolio WWin za pośrednictwem Pin Projekt. Grkovic wyjaśnił również, że skorzystają z wyłączności na treści Wazdana „na czas określony”, który nie został ujawniony.

Wśród licznych nagród i nominacji zdobytych przez Wazdan na przestrzeni lat, możemy wymienić najnowszy tytuł Game Feature of the Year w konkursie CasinoBeats Game Developer Awards, tytuł Best Slot Provider in the Nordics podczas BSG Awards w 2023 r. oraz Innovator nagroda na SlotsWise Awards w 2022 roku.

Dodaj komentarz