Kasyno 28 marca 2022

Wazdan wypuścił nową wiosenną grę, Magic Eggs

Wazdan wita wiosnę z nową grą Magic Eggs, gdzie na zielonej polanie czekają na graczy wielkanocne niespodzianki.

Najnowsza gra firmy Wazdan to wesoła, wiosenna przygoda, wypełniona po brzegi symbolami kolorowych pisanek i wielkanocnego zająca. Magic Eggs umili graczom czas oczekiwania na Wielkanoc dzięki prostym zasadom i najwyższej jakości rozrywce.

Sympatyczny zając pełni specjalną funkcję w grze. Symbol ten pojawia się jedynie na czterech symbolach pisanek o najniższej wartości w tabeli wypłat. Jeśli trzy zające pojawią się na linii wygrywającej, gracz otrzymuję najwyższą wygraną w grze, czyli 40-krotność stawki zakładu.

Gracze, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji mogą spróbować szczęścia w grze ryzyka, gdzie mogą podwoić swoją wygraną nawet siedmiokrotnie.

Magic Eggs oferuje również szereg funkcji unikalnych dla gier firmy Wazdan, w tym funkcję Volatility Levels™, która pozwala graczom dostosować wysokość i częstotliwość wypadania wygranych do swoich preferencji.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: „Nadeszła wiosna, więc w postanowiliśmy zaprosić graczy na poszukiwanie magicznych pisanek, ukrytych w trawie przez wielkanocnego zająca. Magic Eggs to radosna gra, która z pewnością przypadnie graczom do gustu i wprawi ich w dobry nastrój nie tylko wiosną, ale o każdej porze roku.”

„Pragniemy życzyć naszym graczom radosnych świąt Wielkanocnych i dużo szczęścia podczas gry w Magic Eggs” – dodał Hyla.

Dodaj komentarz