Kasyno 15 października 2022

Wazdan wypuszcza kolejną grę retro, Hot Slot™: Magic Bombs

Firma Wazdan wydała grę Hot Slot™: Magic Bombs, która dzięki swoim innowacyjnym funkcjom pozwala graczom wywołać prawdziwą eksplozję wygranych.

Nowa gra firmy Wazdan jest kolejną odsłoną popularnej serii Hot Slot™. Ta niezwykle wciągająca produkcja zachwyca kolorowymi grafikami w stylu retro, dynamiczną rozgrywką i wciągającymi funkcjami: Collect to Infinity™ i Sticky to Infinity™.

Funkcja Collect to Infinity™, dostępna w kilku wcześniejszych produkcjach firmy Wazdan, zwiększa zaangażowanie graczy i generuje fantastyczne wyniki dla operatorów kasyn. W Hot Slot™: Magic Bombs funkcja ta związana jest z symbolem Free Spins Collector, który przykleja się do walców do czasu uruchomienia rundy Free Spins i zwiększa liczbę darmowych obrotów zdobytych przez gracza.

Sticky to Infinity™ to nowa funkcja, która również ma za zadanie zatrzymać graczy dłużej w grze, zwiększając tym samym wyniki klientów firmy Wazdan. Dzięki symbolom Jackpot Mystery, które przyklejają się do walców do czasu zakończenia rundy Free Spins, gracze mogą wygrać liczne Jackpoty.

Obie funkcje sprawiają, że gracze z niecierpliwością czekają na rundę Feee Spins, w której mogą zdobyć 30 darmowych obrotów oraz wygrane sięgające 6000-krotności stawki zakładu.

Gracze mogą również uruchomić rundę bonusową w dowolnym momencie dzięki funkcji Buy Feature lub podwoić swoje wygrane w grze ryzyka. Dostępne są też inne funkcje pozwalające dostosować grę do własnych preferencji, w tym Volatility Levels™, Ultra Fast Mode i Energy Saving Mode.

Hot Slot™: Magic Bombs to druga gra z serii Hot Slot™, po cieszącej się ogromną popularnością grze Hot Slot™: 777 Crown. W listopadzie do kolekcji dołączy Hot Slot™: Magic Pearls.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: „Pierwsza gra z serii Hot Slot™ okazała się być ogromnym sukcesem, więc postanowiliśmy spełnić życzenie graczy i stworzyć kolekcję gier w klimacie retro. Hot Slot™: Magic Bombs z pewnością dostarczy im niezapomnianych emocji dzięki naszym innowacyjnym funkcjom, które zwiększają zaangażowanie graczy w rozgrywkę. Niebawem seria powiększy się o kolejny tytuł, więc nie mamy nadzieję, że nasze nowe gry przypadną graczom do gustu.”

Dodaj komentarz