Automaty 24 marca 2021

Wazdan wypuszcza najnowszy tytuł Burning Stars 3™

Firma Wazdan, innowacyjny wydawca gier online, zakończyła premierę nowego i ekscytującego slota Burning Stars 3™ z uwielbianą przez graczy mechaniką Hold the Jackpot.

Rozgrywana na 9 walcach w układzie 3 x 3 akcja pozwala zgarnąć wygraną za każdą kombinację co najmniej czterech takich samych symboli. Podczas rozgrywki podstawowej pomaga w tym symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole (oprócz symbolu bonusowego).

Popularna runda bonusowa w systemie Hold the Jackpot jest z kolei aktywowana przez wylosowanie co najmniej trzech symboli bonusowych za jednym spinem.

Podczas rozgrywki bonusowej wszystkie symbole bonusowe przez cały czas pozostają na walcach, a gracz otrzymuje 3 re-spiny, których liczba resetuje się za każdym razem, gdy pojawi się kolejny symbol bonusowy. Runda trwa do zapełnienia symbolami bonusowymi wszystkich walców lub wyczerpania dostępnych spinów.

Większej liczbie zgromadzonych symboli odpowiadają coraz wyższe wygrane i jackpoty, zaczynając od pomnożenia stawki zakładu trzykrotnie, po możliwość zdobycia największej wygranej, jaką jest Grand Jackpot, gwarantujący aż 2187-krotność stawki.

Burning Stars 3™ oferuje również wiele unikalnych dla firmy Wazdan funkcji, które fani marki znają z poprzednich produkcji, jak Ultra Lite Mode, Ultra Fast Mode, Big Screen Mode czy Volatility Levels™. Opcje te pozwalają na personalizację rozgrywki i dostosowanie jej do własnych preferencji.

Jak mówi Andrzej Hyla, kierownik ds. sprzedaży w Wazdan: „Burning Stars 3™ wynosi naszą popularną funkcję Hold the Jackpot na jeszcze wyższy poziom, ponieważ oparliśmy na niej całą koncepcję rozgrywki.

Gracze na pewno będą zachwyceni możliwością zdobycia jednego z czterech jackpotów, a szczególnie najwyższej wygranej, jaką jest Grand Jackpot. Burning Stars 3™ to nowa gwiazda w naszym portfolio, która z pewnością będzie przyświecać wielu zadowolonym graczom w różnych częściach świata”.

Dodaj komentarz