Kasyno 25 maja 2021

Wazdan wypuszcza Prosperity Pearls i zaprasza graczy na podwodną przygodę z bonusem Hold the Jackpot

Firma Wazdan, tworząca innowacyjne gry dla kasyn online, wypuściła kolejną ekscytującą grę slotową z bonusem Hold the Jackpot, Prosperity Pearls, w której gracze mogą zanurkować na dno oceanu po drogocenne perły.

W tej orientalnej grze z 25 bębnami w układzie 5×5, gracze muszą wylosować przynajmniej 10 identycznych symboli gdziekolwiek na bębnach, by zdobyć wygraną. Jak głosi chińska legenda, perły są tajną bronią, ukrytą na dnie oceanu i strzeżoną przez Smoczego Króla. Tymczasem, przy odrobinie szczęścia można je znaleźć w eksytującej rundzie Hold the Jackpot!

Aby aktywować ten bonus, należy wylosować sześć Białych Pereł. Jednak gracze mogą liczyć na dodatkową szansę na uruchomienie rundy Hold the Jackpot za pomocą dodatkowego obrotu gdy na bębnach pojawią się trzy, cztery lub pięć takich symboli. Podczas rundy bonusowej gracze otrzymują 3 re-spiny, a ich zadaniem jest zatrzymanie na bębnach jak największej ilości symboli bonusowych.

W grze występują cztery rodzaje drogocennych pereł. Białe Perły przyznają graczom nagrody pieniężne z zakresu od jedno do dziesięciokrotności stawki zakładu. Perły z Jackpotami gwarantują zdobycie widniejących na nich Jackpotów: Mini, Minor lub Major. Złote Perły sumują nagrody z Białych Pereł, natomiast najbardziej drogocenne Czarne Perły nie tylko sumują nagrody z Białych, Złotych i Czarnych Pereł, lecz dodatkowo je podwajają. Gracze mogą również wylosować symbol Mystery, który otwiera się na koniec rundy bonusowej i przekształca w jedną z Pereł.

Jeśli podczas rundy Hold the Jackpot graczom uda się zapełnić symbolami bonusowymi wszystkie 25 bębnów, zdobędą Grand Jackpot o wartości 1000-krotności stawki zakładu. Jednak to nie koniec niespodzianek, gdyż zostaną do niego doliczone wszystkie nagrody z symboli zatrzymanych na bębnach, gwarantując ogromną wygraną.

Gra umożliwia włączenie rundy bonusowej w dowolnym momencie dzięki funkcji Buy Feature, spersonalizowanie rozgrywki za pomocą zmiennych poziomów wariancji, tzw. Volatility Levels™ oraz przyspieszenie gry z trybem Ultra Fast Mode.

Prosperity Pearls to najnowsza gra firmy Wazdan, która powiększa serię gier z popularnym bonusem Hold the Jackpot, dołączając do takich hitów, jak Sun of Fortune, Burning Stars 3™, Clover Lady™ oraz Unicorn Reels. Firma Wazdan zapowiedziała premiery dwóch kolejnych gier z tą uwielbianą przez graczy funkcją: Fortune Reels i Midnight in Tokyo.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan , powiedział: “Prosperity Pearls to nasza najnowsza gra z bonusem Hold the Jackpot. Nowe symbole bonusowe, sumujące i pomnażające wygrane lub przyznające losowe nagrody sprawiają, że runda bonusowa jest jeszcze ciekawsza i zapewnia graczom niezapomniane wrażenia podczas ich podwodnej przygody w królestwie Smoczego Króla. Natomiast możliwość zdobycia kilku Jackpotów oraz zsumowania wygranych z całej rundy daje graczom jeszcze więcej szans na zdobycie naprawdę dużej wygranej.”