Kasyno 9 marca 2022

Wazdan zabiera graczy na poszukiwanie niezliczonych skarbów z grą Dwarfs Fortune™

Dwarfs Fortune™, najnowsza gra firmy Wazdan, to kolejna odsłona popularnej serii Hold the Jackpot.

Gra zabiera graczy w ekscytującą podróż w głąb kopalni wypełnionej drogocennymi kamieniami, gdzie czekają na nich niezliczone bogactwa krasnoludów. Nagrody przyznawane są za wylosowanie pięciu identycznych symboli gdziekolwiek na pięciu bębnach. Górny rząd bębnów wypełniony jest wagonikami, dowożącymi symbole specjalne, takie jak symbole Wild, mnożniki wygranych sięgające x7, czy symbole bonusowe.

Celem graczy jest dotarcie do rundy Hold the Jackpot, w której czekają największe bogactwa, czyli wygrane sięgające 2500-krotności stawki zakładu.

By zwiększyć swoje szanse na aktywowanie rundy bonusowej, gracze mogą wykorzystać innowacyjne symbole Increasing Value Sticky Cash symbols, które nie tylko przyklejają się do bębnów na 9 obrotów, lecz również zwiększają swoją wartość z każdym kolejnym obrotem.

By uruchomić rundę Hold the Jackpot, należy wylosować sześć dowolnych symboli bonusowych. W trakcie gry bonusowej gracze otrzymują trzy obroty, a licznik resetuje się za każdym razem, gdy na bębnach pojawi się nowy symbol.

W grze występuje kilka różnych symboli bonusowych. Symbole niebieskich i złotych diamentów, czyli symbole Cash i Increasing Value Cash,  przyznają nagrody pieniężne z mnożnikiem sięgającym x15, a symbole Increasing Value Cash dodatkowo zwiększają swoją wartość w nieskończoność z każdym kolejnym obrotem.

Górny rząd walców zarezerwowany jest dla symboli specjalnych, gwarantujących wyższe wygrane. Symbole kolorowych diamentów przyznają Jackpoty Mini, Minor i Major. Symbole Mystery mogą zamienić się w dowolny symbol bonusowy, natomiast symbole Dwarfs Mystery przekształcają się w jeden z Jackpotów.

Jednak najciekawszą funkcją gry jest innowacyjny symbol Collector. Złoty wagonik pojawia się na bębnach z losową wartością od 1 do 9, która oznacza ilość obrotów, w trakcie których wagonik będzie zbierać wartości ze znajdujących się pod nim symboli Cash i Increasing Value Cash. Jeśli graczom uda się wypełnić wagonik po brzegi złotymi diamentami, które zwiększają swoją wartość w nieskończoność, mogą liczyć na ogrome wygrane.

Zapełnienie całej planszy symbolami premiowane jest nagrodą Grand Jackpot, o wartości 2500-krotności stawki zakładu.

Gracze, którzy nie chcą czekać na uruchomienie rundy bonusowej w tradycyjny sposób, mogą aktywować ją w dowolnym momencie dzięki funkcji Buy Feature. Po raz pierwszy funkcja ta umożliwia wybór jednego z czterech poziomów wejścia do rundy bonusowej, z których każdy oferuje dodatkowe symbole bonusowe na start.

Oprócz wciągającej rundy bonusowej, gra oferuje również szereg ciekawych funkcji, w tym grę ryzyka pozwalającą na siedmiokrotne podwojenie wygranych oraz unikalną funkcję Volatility Levels™, dzięki której gracze mogą zmieniać poziom wariancji gry w zależności od swoich potrzeb.

Gra Dwarfs Fortune™ jest kolejnym przykładem ogromu pracy, jaki firma Wazdan wkłada w tworzenie innowacyjnych gier z zachwycającymi grafikami i ciekawymi funkcjami.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: „Nasza kolekcja gier Hold the Jackpot zyskała ogromną popularność na całym świecie i cieszymy się, że możemy ją powiększyć o kolejny ekscytujący tytuł.  Gra Dwarfs Fortune™ to połączenie prostych zasad z nowymi innowacyjnymi funkacjami, co gwarantuje najwyższy poziom rozrywki. Mamy nadzieję, że gracze będą się świetnie bawić podczas odkrywania nieprzebranych skarbów ukrytych w kopalniach  Dwarfs Fortune™.”

Dodaj komentarz