Automaty 27 stycznia 2021

Wazdan zaprasza graczy do magicznej krainy w swoim najnowszym hicie – Unicorn Reels

Malta, 27 Styczeń 2021 – Uznany wydawca slotów, firma Wazdan, wypuszcza wyczekiwaną przez fanów produkcję – slot Unicorn Reels wyposażony w wyjątkową funkcję Hold the Jackpot.

Akcja gry o 5 walcach i 10 liniach wypłat toczy się w tajemniczym, zaczarowanym lesie, gdzie gracze spotkają wspaniałe stworzenia i jeszcze wspanialszy bonus.

Aby aktywować bonusową rundę Unicorn Jackpot Game, wystarczy wylosować co najmniej 5 symboli jednorożców za jednym spinem. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki walce zamienią się wtedy w planszę rozmiarów 5×5, a gracze otrzymają szansę wylosowania jak największej liczby symboli jednorożców na 25 polach, przy czym mogą skorzystać z trzech ponownych spinów.

Co ważne, każde wylosowanie jednorożca przenosi graczy na wyższy poziom wygranej oraz przywraca możliwość wykorzystania trzech ponownych spinów. Zgromadzenie 15 lub 20 jednorożców gwarantuje odpowiednio nagrody Minor Jackpot i Major Jackpot. Aby zdobyć nagrodę główną – Grand Jackpota gwarantującego 1000-krotność stawki ustawionej w momencie aktywacji bonusu – należy zapełnić wszystkie 25 pól legendarnymi stworzeniami.

Do innych atrakcyjnych dla graczy elementów należą symbole Scatter i Wild. Wylosowany podczas rozgrywki symbol Scatter może pomóc w zdobyciu wygranej niezależnie od tego, czy znajduje się na linii wypłat, natomiast Wild zastąpi inne symbole, co znacznie ułatwia stworzenie wygrywającej kombinacji. Co więcej, jest to również najwyżej płatny symbol w grze.

Jak mówi Andrzej Hyla, CCO w firmie Wazdan:

„Tworzenie innowacyjnych produkcji to dla nas priorytet, dlatego bardzo cieszy nas dodanie Unicorn Reels do naszego wciąż powiększającego się portfolio nowoczesnych slotów.

Fantastyczny baśniowy motyw z magicznymi jednorożcami sprawia, że gromadzenie tych mitycznych stworzeń to dla graczy ekscytująca przygoda i czysta przyjemność – szczególnie że daje szanse zdobycia najwyższej wygranej, jaką jest Grand Jackpot”.

Unicorn Reels debiutuje z impetem, dołączając do niedawno wydanych hitów Wazdana, jak Gem Splitter™, Reel Joke™ czy Power of Gods™: Egypt.

Dodaj komentarz