Automaty 29 kwietnia 2020

Wazdan zaprezentował Lucky 9™

autor: Maciej Akimow
Niedługo po premierze Black Horse™ Deluxe kolejny nowy slot Wazdana trafia do partnerskich kasyn producenta. Dzięki Lucky 9™ gracze mogą przenieść się do kolorowego świata retro, w którym pojedyncze piksele przybrały ogromne rozmiary, i wspominać czasy pierwszych maszyn slotowych.

Lucky 9™ łączy nostalgiczną atmosferę z ciekawymi bonusami i dużymi wygranymi.

Ten 6-walcowy slot z 20 liniami płatnicznymi jest wypełniony po brzegi soczystymi owocami. Słodka, czerwona truskawka zapewnia najwyższe nagrody, które mogą zostać dodatkowo zwiększone przez mnożnik wygranych, osiągający wartość nawet x9. Gwiezdny symbol Scatter zabiera graczy w podróż ulicami dużego miasta i obdarowuje ich darmowymi obrotami. Natomiast dzięki dedykowanej grze ryzyko, gracze dostają ekscytującą możliwość podwojenia swoich wygranych, kierując ruchem drogowym, tak aby taksówki nie zderzyły się ze sobą.

Wyjątkowe efekty audiowizualne sprawiają, że Lucky 9™ to obowiązkowa pozycja dla każdego gracza, który oczekuje ponadprzeciętnej rozrywki i jednocześnie z nostalgią wspomina początki gier slotowych.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan: „Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej pozycji, Lucky 9™. Slot ten z pewnością zachwyci graczy, zabierając ich w podróż w czasie w poszukiwaniu wielu atrakcyjnych bonusów”.

Materiał prasowy partnera