Bukmacherka 18 lipca 2023

Ważna decyzja w polskim bukmacherze. Zmiana prezesa w GO+BET

Do ważnej zmiany dojdzie na szczycie struktury w legalnym polskim bukmacherze GO+bet. Z naszych informacji wynika, że prezesem firmy nie będzie już Grzegorz Kiczko.

“Jesteśmy nowym, legalnym bukmacherem ze 100% polskim kapitałem. Działamy w Internecie i na rynku naziemnym. Nasz doświadczony zespół składa się z pasjonatów sportu, e-sportu i rozrywki, którzy poświęcili lata na poznawaniu rynku bukmacherskiego. Ta wiedza wyniesiona z sukcesów i porażek pozwoliła nam przygotować wizję firmy innej niż pozostałe. Wizję bukmachera, u którego sami chcielibyśmy grać” – tymi słowami reklamuje się bukmacher GO+bet.

Z naszych informacji wynika, że na szczycie organizacyjnej drabinki dojdzie do ważnych zmian. Prezesem polskiego bukmachera nie będzie już Grzegorz Kiczko. Informacje portalu “Interplay.pl” potwierdził szef bukmachera. – Mogę powiedzieć, że zaszły zmiany, jeśli chodzi o zarząd spółki. Weszły do niego dwie osoby. Zostałem odwołany z funkcji prezesa przez Radę Nadzorczą. Wszystko wynika tylko i wyłącznie ze względów osobistych. Wyjeżdżam wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych. W związku z odległością i różnicą czasu nie mogłem pełnić roli prezesa tak, jak do tej pory. Zostaję w spółce jako doradca zarządu. Będę zdalnie pomagał chłopakom – powiedział nam Kiczko.

Jak ustaliliśmy, do zmian dojdzie również w dziale marketingu bukmachera. Pojawią się nowe osoby, które będą odpowiadały m.in. za komunikację, promocję i kontakt z klientami. W najbliższym czasie dowiemy się też o nowych akcjach i promocjach kierowanych do graczy bukmachera GO+bet.

Dodaj komentarz