Wheel Of Fortune Raw Thrills
2010-07-30
Magda, pocałuj Pana! – zdanie, wypowiedziane przez Wojciecha Pijanowskiego do odsłaniającej literki prezenterki Magdy Masny, przeszło już do historii telewizji. Podobnie jak lapsus jednego z uczestników polskiego Koła Fortuny, który z Ptaszarni, zrobił Ptasiarnię.
Teraz uczestnicy gry w koło fortuny będą już mogli mylić się do woli, pewni że nie pokaże tego telewizja w prime time. A to za sprawą amerykańskiej spółki Raw Thrills, która wypuściła właśnie wersję redemption Koła Fortuny w postaci automatu Wheel Of Fortune. Mamy tu oczywiście koło, wyświetlacz matrycowy i konsolę gracza w postaci ekranu LCD. Na ekranie odsłania nam literki jakaś inna przystojna brunetka, nie Magda, ale zasady gry pozostały nie zmienione. No może poza jedną. Gracz może tu zaryzykować i spróbować podwoić nagrodę.
W.B.
Więcej Automaty
Promatic Group ogłasza współpracę z Kaizen Gaming. Powstał pierwszy projekt dla Betano w Czechach
Studio gier Promatic Games zrobiło kolejny krok w swoim międzynarodowym rozwoju. Firma oficjalnie ogłosiła nawiązanie współpracy z Kaizen Gaming, globalnym gigantem stojącym za marką Betano. Efektem tej kooperacji jest pojawienie się gier polskiego studia na platformie Betano.cz.