Kasyno 10 lipca 2023

Wiceprezydent Brazylii z wyraźnym poparciem w stronę firmy hazardowej!

autor: redakcja
Wiceprezydent Brazylii spotkał się z dyrektorem generalnym Playtech, wyrażając jednocześnie poparcie dla regulacji hazardu i zakładów sportowych w Brazylii. Powodem inwestycje warte miliardy dolarów.

Wobec rozwoju wydarzeń w zeszłym tygodniu Geraldo Alckmin, wiceprezydent Brazylii, spotkał się z Morem Weizerem, dyrektorem generalnym Playtech, na spotkaniu koordynowanym przez posła Felipe Carrerasa, lidera partii w Izbie i aktywnego orędownika wobec sektora gier hazardowych i regulacji zakładów sportowych.

Podczas spotkania Alckmin podobno wyraził wyraźne poparcie dla legalizacji hazardu i zakładów sportowych, sygnalizując potencjalną zmianę stanowiska Brazylii w tej sprawie. Dyskusje podkreśliły obiecującą perspektywę dla Brazylii, a Playtech zademonstrował swoje poparcie dla regulacji tych dwóch form rozrywki w kraju. Carreras w wywiadzie dla CNN podzielił się swoimi spostrzeżeniami w tej sprawie, stwierdzając: “Wierzę, że Brazylia ma wszystko, aby być drugim rynkiem na świecie. Inwestycje w każdy kompleks kasyn w zintegrowanych kurortach to ponad 1 miliard USD. Japonia otrzyma pierwszą inwestycję, która wyniesie około 4 miliardów dolarów

Potencjalna legalizacja hazardu i zakładów sportowych w Brazylii może otworzyć drzwi do znacznego wzrostu gospodarczego i przyciągnąć znaczne inwestycje, umieszczając kraj na mapie świata jako głównego gracza w branży.

 

Dodaj komentarz