Bukmacherka 3 września 2023

Wielka gratka! Betclic wprowadza w Polsce zakłady Players Props

autor: Adrian Janiuk
Betclic rozszerzył swoją ofertę zakładów Players Props na nowe terytoria w ramach poszerzenia partnerstwa z WSF Odds. Po początkowym sukcesie we Włoszech, gdzie Betclic stał się pierwszym na świecie bukmacherem oferującym zakłady Players Props na żywo na czołowe ligi piłkarskie w kraju, operator zdecydował się teraz wdrożyć tę funkcję w Portugalii, Polsce i krajach afrykańskich.

Betclic chwali “unikalność” tego produktu i uważa go za sposób rozszerzenia swojej oferty. Wszystko po to, żeby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zakłady spersonalizowane na innych kluczowych rynkach.

Jesteśmy podekscytowani udanym wprowadzeniem zakładów Players Props na żywo we Włoszech. Unikalność i doskonałość produktu skłoniły nas do rozszerzenia go na inne kluczowe rynki, takie jak Portugalia, Polska i kraje afrykańskie na ten nowy sezon piłkarski. Będziemy nadal oferować innowacyjne doświadczenia z zakładami, zachowując nasze zaangażowanie w innowacje i spersonalizowanie – powiedział Martin Houdbine, kierownik produktu ds. zakładów sportowych w Betclic.

Zakłady Players Props pozwalają klientom obstawiać szeroki zakres statystyk indywidualnych zawodników na żywo podczas meczów – takich jak strzały celne, ogólna liczba strzałów i asysty.

Jesteśmy zachwyceni, że Betclic zdecydował się rozszerzyć nasz produkt na nowe terytoria. Rozpiera nas duma z bycia partnerem Betclic i kontynuowania oferowania zaawansowanego doświadczenia zakładów swoim klientom – zaznaczył Giovanni Bertoli, CEO WSF Odds i dodał: – Ta decyzja potwierdza wartość i atrakcyjność naszej oferty. Jesteśmy zdeterminowani w utrzymaniu naszego zaangażowania w innowacje i doskonałość w branży zakładów sportowych.

W tym miesiącu FL Entertainment, firma-matka Betclic, poinformowała, że marka osiągnęła dwucyfrowy wzrost w pierwszym półroczu 2023 roku. To sprawiło, że FL osiągną cele na ten rok.

Nasza działalność zakładów sportowych i gier online utrzymała dwucyfrowy wzrost przychodów we wszystkich działaniach. Stało się tak dzięki zwiększonej liczbie unikalnych aktywnych graczy oraz różnorodności geograficznej i produktowej – stwierdził Francois Riahi, CEO grupy FL Entertainment.

Dodaj komentarz