Ogolna 17 kwietnia 2022

Wielkanoc 2022. Życzenia świąteczne od redakcji Interplay

autor: redakcja
Drodzy czytelnicy, mamy ogromną nadzieję, że te Święta będą dla Was czasem spokoju i radości, a jednocześnie okazją do odpoczynku wśród najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas upłynie Wam w zdrowiu i życzliwości. Życzymy Wam również by ta Wielkanoc była dla wszystkich zapowiedzią odrodzenia pokoju na świecie. By wróciły spokojne, a tym samym pomyślne czasy. 

Branży rozrywkowej życzymy z kolei tradycyjnie osiągania wyznaczonych celów. Nie poddawania się w sytuacjach problematycznych i kryzysowych, ponieważ niestety takich w naszym środowisku nie brakuje. Po deszczu prędzej czy później wyjdzie jednak słońce, dlatego warto być cierpliwym.

Nowym operatorom z każdego sektora biznesu rozrywkowego życzymy wielu nieszablonowych pomysłów, a także ich sprawnej realizacji. Bukmacherom wytrwałości w budowaniu udziałów w rynku. A całej reszcie kasynom, dostawcom oprogramowania, afiliantom oraz organizatorowi loterii trafionych decyzji i udanych projektów. Na sam koniec w tym szczególnym czasie jedności pamiętajcie jednak, że wszyscy jako cała branża gramy do jednej bramki. Zarówno Wam jak i nam – ponieważ także czujemy się częścią naszego wspólnego środowiska – życzymy zdolności, które pozwolą jednoczyć się w najważniejszych dla nas sprawach. Pamiętajcie, że razem możemy znacznie więcej.

Wesołego Alleluja!

Życzy redakcja Interplay 

Dodaj komentarz