Poker 14 stycznia 2019

Wielki sukces EPT Polska. Mamy rekord

autor: BB
- Słuchajcie, komisyjne zabezpieczenia zostały zerwane, kasa rozliczona! Było wielkie WOW wśród liczących w studio. Mamy nowy rekord "EPT Polska" - uzbieraliśmy 15 917,79 zł dla Fundacji WOŚP - napisał wczoraj na Twitterze Artur Górczyński.

Jako patron medialny ETP Polska pojawiliśmy się wczoraj o 13:00 w warszawskiej restauracji Struna. Na szczęście nie byliśmy tam sami, ponieważ Artur Górczyński na turniej zaprosił mnóstwo znanych pokerzystów, takich jak: Paweł „Sosick” Brzeski, Mikołaj „Teges” Zawadzki, Jan „Janeeeek” Przysucha oraz Szymon „Sickpastor” Wysocki.

Oczywiście poza gwiazdami polskiego pokera na miejsce przybyło także wielu innych pokerzystów. Zarówno – takich jak my – amatorów, a także zawodowców. Łącznie było nas 137, a przez kilka godzin gry zrobiliśmy aż 173 re-entry, co dało w sumie 310 wpisowych do EPT Polska. 

Atmosfera turnieju była wyśmienita, każdy się śmiał, a wynik końcowy schodził często na drugi plan. Choć nie wypada nie pochwalić najlepszych graczy:

1. Dawid Obidziński

2. Dawid Drobiński 

3. Kuba Wachnicki

* Wśród kobiet najlepsza była Magda Gauer.

Co ciekawe organizator turnieju Artur Górczyński dotarł do stołu finałowego. Choć jak sam wspomniał nie to było dla niego największym sukcesem tego dnia. Prawdziwe zwycięstwo było wtedy, gdy w sztabie WOŚP okazało się, że pokerzyści uzbierali prawie 16 000 złotych na WOŚP. 

Wczoraj padł więc absolutny rekord EPT Polska, ale wiecie co? Za rok turniej odbędzie się znowu, a to będzie doskonała okazja, by pobić wczorajszy wynik. 

Fot. Legalny Poker Warszawa

Dodaj komentarz