Bukmacherka 5 lipca 2023

Wielkie zmiany w firmie Betcris. Mnóstwo nowości dla graczy!

autor: redakcja
Dokładnie 26 czerwca została uruchomiona nowa strona internetowa firmy Betcris. O zmianach, nowościach dla graczy i wielu udogodnieniach opowiedział nam Jacek Jakubowski, Board Member w Betcris. – W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie nowych, niezwykle atrakcyjnych funkcjonalności, zapewniających jeszcze większy komfort grania i rozrywkę na najwyższym poziomie – powiedział w rozmowie z "Interplay.pl".

W drugiej połowie 2021 roku bukmacher otrzymał informację od dostawcy Bet Construct, że trwają prace nad nową wersją platformy – SpringBuilder X.  Niewiele później, bo już w pierwszym kwartale 2022 r. pierwsi partnerzy przenieśli się na nową wersję strony. To dało firmie impuls do rozpoczęcia rozmów na temat przenosin.

Prace nad projektem rozpoczęły się w drugim kwartale 2022 roku. Dość szybko okazało się, że platforma wymaga jeszcze szczegółowego  przystosowana do polskiego rynku i są niezbędne istotne choćby z podatkowego punktu zmiany.

“2023 rok to okres kolejnych usprawnień i wdrożeń, które napawały coraz większą nadzieją i zbliżały do celu. Optymistyczny wariant migracji wyznaczyliśmy na początek drugiego kwartału 2023. Chcieliśmy jednak zadbać o jak najlepsze pierwsze wrażenie naszej nowej odsłony i po dokonaniu dodatkowego audytu technicznego i poprawek z nim związanych, wdrożenie zostało przesunięte na koniec drugiego kwartału – poniedziałek, 26 czerwca, godzina 8:00 czasu polskiego” – poinformowali nas przedstawiciele bukmachera.

Tego dnia doszło do przenosin platformy na nową wersję, a już o godzinie 8:24 został postawiony pierwszy zakład na mocno zmienionej platformie. Wtedy rozpoczął się nowy rozdział działalności Betcris.

– W szczególności zwróciliśmy uwagę na zastosowanie najnowszych standardów i technologii. To pozwoliło nam na wdrożenie szybszej i wydajniejszej wersji platformy. Mocno zależało nam na tzw. mobile first, co oznacza, że nasz serwis w pierwszej kolejności był i nadal jest dostosowywany pod urządzenia mobilne. Poza zmianami technologicznymi nowa wersja platformy to także całkowicie nowy wygląd i design, które przekładają się na świeżość strony i jej czytelność. Jest bardziej intuicyjna dla graczy w porównaniu z poprzednią wersją – powiedział nam Jacek Jakubowski, Board Member w Betcris Polska.

Z okazji powstania nowej strony bukmacher przygotował wiele niespodzianek dla klientów. – Gracze mogą liczyć na mnóstwo atrakcyjnych promocji. Pakiet powitalny do 1400 złotych, Kasa na okrągło, Kupon dnia, czy Kursowy Boost to tylko niektóre z nich. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie nowych, niezwykle atrakcyjnych funkcjonalności, zapewniających jeszcze większy komfort grania i rozrywkę na najwyższym poziomie – dodał Jakubowski.

Dodaj komentarz