Ogolna 5 stycznia 2021

William Hill wzmacnia swoją obecność w Waszyngtonie

William Hill zgodnie z zapowiedziami wzmacnia swoją obecność w stolicy USA. Operator uruchomił bowiem zakłady mobilne w Waszyngtonie. 

William Hill Sports Book App

Operator uruchomił aplikację William Hill Sports Book App, po tym jak otrzymał na to zgodę od Urzędu Loterii i Gier w Waszyngtonie. Co ciekawe platforma jest dostępna w promieniu dwóch przecznic wokół Capital One Arena, ale z wyłączeniem budynków federalnych.

Aplikacja mobilna William Hill oferuje fanom sportu możliwość obstawiania z szeroką i głęboką gamą rynków i typów zakładów, w tym z kartami Parlay i zakładami InPlay na żywo dla ich ulubionej drużyny. Co więcej aplikacja zawiera szybki i bezpieczny proces rejestracji oraz różne opcje wpłaty i wypłaty środków.

Ekspansja William Hill na amerykańskim rynku

William Hill inwestycje w Capital One Arena rozpoczął już w lipcu 2020 roku. W tym roku powstanie tam nowoczesny lokal, w którym będzie można zawierać zakłady bukmacherskie. Będzie on połączy z restauracją, a także innymi atrakcjami dla miłośników zakładów bukmacherskich.

Inwestycje te oczywiście nie są przeprowadzane bez powodu. William Hill jest bowiem oficjalnym bukmacherem takich drużyn jak Washington Wizards, Washington Capitals oraz Washington Mystics.

Warto przypomnieć również, że obecnie William Hill oferuje mobilne aplikacje bukmacherskie w ośmiu amerykańskich jurysdykcjach – Kolorado, Illinois, Indiana, Iowa, Nevada, New Jersey, Wirginia Zachodnia i Waszyngton.

Dodaj komentarz