Bukmacherka 29 grudnia 2020

William Hill zadebiutuje na rynku kolumbijskim

Brytyjska firma bukmacherska William Hill nabyła większościowy pakiet udziałów w kolumbijskim Alfabet S.A.S.

Regulowany rynek w Kolumbii

Alphabet posiada licencję wydaną przez władze Kolumbii na oferowanie zakładów sportowych i gier kasynowych online w całym kraju. Przejęcie tej firmy jest częścią strategii William Hill polegającej na zapewnianiu wzrostu „poprzez ekspansję międzynarodową i różnorodność”.

Warto zaznaczyć, że Kolumbia to już dziewiąty rynek, na którym działa brytyjski operator. Z całą pewnością ekspansja na kolejne rynki będzie odbywała się nadal. Być może już w nadchodzącym 2021 roku zobaczymy William Hilla w ponad 10 krajach.

Ciekawy rynek

Dyrektor generalny William Hill, Ulrik Bengtsson nie ma wątpliwości, że wejście na rynek kolumbijski przyniesie jego firmie spore korzyści: – Z przyjemnością ogłaszamy nabycie większościowego udziału w Alfabet S.A.S, a wraz z nim pierwsze wejście na regulowany rynek w Ameryce Łacińskiej.

Kolumbijski rynek regulowany jest wzorem do naśladowania dla sektora gier hazardowych w Ameryce Łacińskiej i cieszymy się, że możemy zaoferować bardzo konkurencyjny produkt dla tamtejszych graczy. Marka William Hill jest gwarantem jakości. Na naszym przejęciu skorzystają więc wszyscy miłośnicy gier hazardowych – zakończył Ulrik Bengtsson.

Dodaj komentarz