Bukmacherka 26 kwietnia 2024

Wojciech Trzaska objął stanowisko w SB Betting Software

autor: Adrian Janiuk
W tym miesiącu do ponad 70-osobowego zespołu dołączył Wojciech Trzaska, obejmując stanowisko Chief Communication Officer w firmie SB Betting Software, która jest renomowanym dostawcą oprogramowania dla sektora zakładów sportowych na rynkach międzynarodowych.

Trzaska jako CCO zadba o strategiczny rozwój świadomości marki, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz relację z mediami. To kolejne wzmocnienie organizacji po tym jak dyrektorem został Filip Sosnowski.

SB Software to kompleksowa platforma w branży zakładów wzajemnych. Początek firmy sięga 2011 roku, gdy z pasji do sportu i nowych technologii powstał pomysł połączenia ich w jeden projekt. Jej celem jest dostarczenie stabilnego oprogramowania oraz dbanie o ciągły rozwój i innowacje podążając za zmianami na rynku.

Od początku istnienia SB Software współpracował jedynie z firmami posiadającymi wymagane licencje na prowadzenie działalności w branży bukmacherskiej i kasynowej. Jako wiarygodny partner, jest posiadaczem licencji na Malcie oraz certyfikatu GLI-19.

Klienci firmy znajdują się zarówno w Polsce, jak i na terenie Azji oraz Afryki.

fot. Klaster IT Pomorze Zachodnie

Dodaj komentarz