Ogolna 6 grudnia 2022

Wrzesień kolejnym dobrym miesiącem dla Arizony

Wrzesień okazał się dla Arizony bardzo dobrym miesiącem z osiągnięciem 538 milionów dolarów postawionych w zakładach sportowych. To wynik aż o 49% lepszy od tego, który udało zanotować się w sierpniu.

Wrzesień kolejnym miesiącem wzrostu dla Arizony

Konsumenci w Arizonie przeznaczyli łącznie na zakłady sportowe we wrześniu 538 mln dolarów. Stanowi to wzrost aż o 49% względem poprzedniego miesiąca. W sierpniu wynik sięgał 361 mln dolarów. Tak dobry wrześniowy rezultat podtrzymuje pozytywny trend – jest to bowiem już trzeci miesiąc z rzędu, w którym Arizona notuje wzrost.

Spośród wspominanych 538 mln dolarów, aż 533,3 mln dolarów gracze przeznaczyli na zakłady online. Zaledwie 4 mln dolarów zostało postawione na zakłady sportowe w sieci retail.

Postęp na przełomie roku

Przypomnijmy, że zakłady sportowe w Arizonie zostały uruchomione we wrześniu ubiegłego roku i na początku przyjęły 291,2 milionów dolarów. Od tamtego czasu do stycznia 2022 roku w każdym kolejnym miesiącu przyjmowano zakłady o wartości ponad 466 milionów dolarów.

Przełomowy okazał się styczeń, w którym Arizona mogła pochwalić się rekordowym osiągnięciem 564 milionów dolarów postawionych w zakładach sportowych. Wówczas Arizona stała się ósmym stanem USA, który pod tym względem uzyskał ponad 500 milionów dolarów.

tagi:Arizona

Dodaj komentarz