Ogolna 31 grudnia 2020

Współpraca TVBET z EuropeBet w Gruzji

TVBET rozszerza swoją obecność na rynku gier iGaming w Gruzji dzięki najnowszemu partnerstwu z EuropeBet.

Tym ruchem dostawca z segmentu B2B ponownie rozszerza swój zasięg na kolejnych rynkach. Z całą pewnością ta współpraca wyjdzie na plus dla EuropeBetu, który doda do swojego portfolio znane gry swojego partnera biznesowego.

EuropeBet rośnie w siłę

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu jako operator gier hazardowych, EuropeBet stał się jednym z liderów rynku gier online. Nie można jednak zapominać, że EuropeBet jest częścią Betsson Group, dzięki czemu może oferować szeroki zakres usług dla gruzińskich graczy.

Usługi EuropeBet obejmują zakłady, kasyno online, ruletkę, blackjacka, automaty do gier i klasyczne gry regionalne: backgammon, domino, borax i seca. Co ciekawe już nie tylko, ponieważ treści TVBET są już dostępne za pośrednictwem kasyna EuropeBet, a niektóre tytuły już osiągają dobre wyniki.

Oferta TVBET

TVBET oferuje w pełni konfigurowalną integrację gier dla międzynarodowych bukmacherów i kasyn online, mając na celu ułatwienie ich zrównoważonego wzrostu i rozwoju na wysoce konkurencyjnym rynku międzynarodowym. Gry są transmitowane 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Wszystkie tytuły TVBET zasługują na uwagę dzięki pierwszorzędnej oprawie wizualnej i dźwiękowej, profesjonalnemu oświetleniu, autentycznemu wystrojowi studia i oryginalnej grafice. Nowa umowa z EuropeBet to ważny krok strategiczny dla TVBET, ponieważ pozwoli mu umocnić się na rynku gruzińskim.

Współpraca

Radości z podpisania umowy nie ukrywał Nodar Durglishvili, dyrektor handlowy w Europebet: – Europebet jest pierwszą firmą w Gruzji, która została partnerem TVBET. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym użytkownikom nowe doświadczenie w postacie gier TVBET.

Nasi klienci mogą korzystać ze wszystkich 12 produktów transmitowanych strumieniowo w TVBET. Mowa tutaj m.in. o takich grach jak Poker, Keno, Backgammon, 1Bet, czy WheelBet. Jakość ich przesyłania strumieniowego, a także elastyczność silnika promocyjnego pomaga nam zapewnić naszym odbiorcom wspaniałe wrażenia – dodał Nodar Durglishvili.

Peter Korpusenko, CEO TVBET, powiedział z kolei, że EuropeBet stworzył silną markę z wysoce konkurencyjnym portfolio wielu produktów na rynku gier hazardowych w Gruzji. Tym samym nie ma wątpliwości, że firma prowadzona przez niego podjęła dobrą decyzję o nawiązaniu współpracy.