Automaty 14 sierpnia 2018

Yggdrasil wsparł czeskiego potentata

autor: user_5762
Yggdrasil będzie dostawcą gier na rynku czeskim po raz pierwszy w historii.

Firma podpisała umowę z Tipsport, umowę na mocy której dostawca gier dostarczy największemu operatorowi w kraju – Tipsport – portfel innowacyjnych, wysokiej jakości gier kasynowych.

Tipsport jest największą w kraju marką bukmacherską oferującą zakłady bukmacherskie w ponad 1000 punktach detalicznych i szybko rozwijającą się ofertą online, która będzie zawierać niektóre z gier automatowych Yggdrasil, w tym najnowsze wersje gry Vikings Go To Hell i Tut's Twister.

Wiodący czeski operator wykorzysta także wyjątkowe narzędzie promocyjne Yoo-Gromsil BOOST, które zwiększa doznania gracza.

Działania Yggdrasil mają rozpocząć się w Czechach z Tipsport w nadchodzących miesiącach, w pełnej zgodności z wymaganiami Republiki Czeskiej.

Internetowy rynek regulowany w Czechach wszedł w życie 1 stycznia 2017 roku, po wprowadzeniu nowej ustawy o grach hazardowych. Według danych H2 Gambling Capital rynek wygenerował 1,58 miliarda euro wygranych brutto w 2017 roku, a udział sieci wynosił 380 milionów euro.

Gry Yggdrasil są dostępne na wielu rynkach regulowanych i nowo regulowanych, w tym w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Estonii, na Łotwie, w Belgii i Danii. Niebawem ich gry trafią także do Hiszpanii oraz właśnie do Czech. 

Jakob Lorentzon, dyrektor kasyna internetowego w Tipsport, powiedział: – Cieszymy się, że możemy współpracować z tak innowacyjną i dynamiczną firmą, jak Yggdrasil. Ich gry działają bardzo dobrze na rynkach regulowanych i nie możemy się doczekać, aby zaoferować je naszej dużej i ciągle rosnącej bazie klientów.

fot. Zprávy

Dodaj komentarz