Ogolna 2 lutego 2023

Zmiany w Digitain. Simon Westbury nowym dyrektorem generalnym Sport Generate

autor: Mateusz Mazur
Simon Westbury został mianowany nowym dyrektorem generalnym, należącego do Digitain, Sport Generate. Świeżo upieczony CEO może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w sektorze iGaming.

Dostarczyć najwyższej jakości produkty

Westbury pracował wcześniej w Digitain jako Chief Business Officer. Teraz w zakresie jego obowiązków znajdzie się między innymi nadzorowanie strategicznego kierunku obranego przez Sport Generate. Koncentruje on się przede wszystkim na dostarczaniu najwyższej jakości produktów sportowych na żywo, a także produktów e-sportowych, wirtualnych oraz kursów.

Nowy CEO będzie ściśle współpracował z zespołami zarządzającymi, aby nadal dążyć do kreowania innowacji, koncentrując się jednocześnie na zwiększaniu wpływu i obecności Sport Generate na rynku globalnym.

– Jestem zaszczycony, że otrzymałem możliwość kierowania Sport Generate w tak ekscytującym momencie dla branży. Nie mogę się doczekać współpracy z utalentowanymi ludźmi, aby kontynuować naszą tradycję i dążyć do wywarcia jeszcze większego wpływu na przemysł – powiedział Westbury po nominacji. – Dziękuję również panu Vardanyanowi za zaufanie i wiarę, jakimi mnie obdarzył, powołując mnie na to stanowisko – dodał.

Ekspansja Digitain

Vardges Vardanyan, założyciel Digitain i Sport Generate, również odniósł się do nominacji Simona Wesbury’ego na stanowisko CEO: – Cieszymy się, że Simon Westbury objął nowe stanowisko i wiemy, że dzięki swoim cechom przywódczym i wiedzy wzniesie Sport Generate na nowy poziom.

Digitain niezmiennie koncentruje się na dalszej ekspansji. W ostatnim czasie grupa otworzyła swój oddział w Bukareszcie, zaznaczając przy tym, że jest to zaledwie pierwsze z wielu biur, które Digitain zamierza otworzyć w najbliższym czasie na świecie.

Dodaj komentarz