Bukmacherka 16 listopada 2023

Znakomita akcja STS. Wezmą w niej udział kibice Korony Kielce

autor: redakcja
Sponsor Korony Kielce – bukmacher STS ufunduje metamorfozę tunelu na Suzuki Arenie. W ramach akcji "50𝐾𝑜𝑟𝑜𝑛𝑦" to kibice będą mogli zdecydować, jak będzie się on prezentował. Więcej informacji o akcji klub ze stolicy województwa świętokrzyskiego przekaże wkrótce.

18 lipca tego roku STS – największy bukmacher w Polsce – podpisał kontrakt sponsorski z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Na jej mocy STS został oficjalnym sponsorem i bukmacherem kieleckiego klubu.

Logo bukmachera pojawi się na m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Ściegiennego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców. Jest to kolejna z umów, którą podpisały STS i Korona. Wcześniejsza współpraca między liderem rynku bukmacherskiego, a kieleckim klubem miała miejsce w latach 2016-2020.

Teraz oficjalny sponsor kieleckiego klubu – STS ufunduje metamorfozę tunelu na Suzuki Arenie. W ramach akcji “50𝐾𝑜𝑟𝑜𝑛𝑦” kibice będą mogli zdecydować, jak będzie się on prezentował. Głosowanie przeprowadzone zostanie na stronie internetowej klubu www.korona-kielce.pl. O jego terminie i projektach klub będzie informował w najbliższym czasie.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Korony Kielce sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, mistrza Polski – Raków Częstochowa, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Widzew Łódź.

Dodaj komentarz