E-Sport 19 września 2023

Znamy nową lokalizację SBC Summit

autor: redakcja
Przyszłoroczna edycja globalnego wydarzenia SBC Summit odbędzie się w Lizbonie. Organizatorom zależy, aby było to rekordowy pod wieloma względami event.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24–26 września 2024 r. Feira Internacional de Lisboa (FIL) na ponad 100 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i konferencyjnej, czyli ponad dwukrotnie większej niż w 2023 roku. Zwiększona pojemność umożliwia SBC przyjęcie 600 wystawców, co stanowi prawie podwojenie liczby osób, których gościła edycja 2023.

Dzięki zwiększeniu pojemności obiektu szczyt SBC pomieści teraz w 25 000 uczestników. Do tej zróżnicowanej grupy odbiorców należeć będą operatorzy, podmioty stowarzyszone, dostawcy zakładów sportowych i kasyn, organy regulacyjne, dostawcy usług płatniczych, agencje marketingowe, stowarzyszenia, doradcy prawni, start-upy i nie tylko.

Rasmus Sojmark, dyrektor generalny i założyciel SBC, powiedział: – Decyzja o nowej lokalizacji dla naszej flagowej imprezy była podyktowana naszym rozwojem, który wyraźnie przekroczył możliwości Fira Barcelona Montjuic, a także pochwałami i wsparciem ze strony klientów i interesariuszy z branży. Kiedy mówimy, że jest to najszybciej rozwijające się wydarzenie w branży, naprawdę to mamy na myśli i dlatego znalezienie odpowiedniego miejsca i miasta było absolutnie niezbędne.

Ekspansja wydarzenia na obszarze wystawienniczym nie odbywa się kosztem jego zaangażowania w zapewnianie uczestnikom najwyższej jakości wrażeń. Spotkanie zostanie zorganizowane na ośmiu scenach. Weźmie w nim udział 500 prelegentów. Dostępne mają być również food trucki, które będą serwować dania i napoje zarówno lokalne, jak i międzynarodowe, przez całą dobę. Liczne bary, kawiarnie, lodziarnie, ogródek piwny, bar na plaży, strefy zabawy i gier oraz wiele innych atrakcji zapewnią mnóstwo okazji do nawiązywania kontaktów i prowadzenia działalności gospodarczej.

Maria Joao Rocha de Matos, dyrektor generalna FIL, powiedziała: – Jesteśmy podekscytowani możliwością powitania szczytu SBC w Lizbonie w 2024 r. W Lizbońskim Centrum Wystawowo-Kongresowym dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić światowej klasy obiekty i wsparcie, aby zapewnić, że to wydarzenie będzie po prostu spektakularne. Nasz zespół jest zaangażowany w ścisłą współpracę z SBC i jego społecznością, aby stworzyć niezapomniane wrażenia w naszym pięknym mieście. Nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy wszystko, co FIL i Lizbona mają do zaoferowania i sprawimy, że szczyt SBC będzie ogromnym sukcesem przez wiele lat.

Lizbona, jedno z najstarszych miast w Europie Zachodniej i światowy klejnot historyczny, gości rocznie ponad sześć milionów turystów. Słynie z niesamowitej gościnności. Miasto oferuje płynną sieć transportową i choć językiem urzędowym jest portugalski, w kluczowych obszarach powszechnie mówi się po angielsku. Kulinarna scena Lizbony jest głównym powodem do odwiedzenia, a samo miejsce otoczone jest tętniącymi życiem barami i restauracjami.

Biorąc pod uwagę globalny charakter wydarzenia, Lizbona jest również idealnym wyborem ze względu na szerokie połączenia lotnicze. Port lotniczy Humberto Delgado, dogodnie zlokalizowany zaledwie cztery km od FIL, zapewnia bezpośrednie połączenia ze 136 lotniskami na całym świecie, w tym bezpośrednie połączenia z głównymi węzłami przesiadkowymi w USA i Ameryce Południowej.

Dodaj komentarz