Bukmacherka 28 września 2021

100 000 PLN do wygrania w puli Super Game Jackpot!

Nieciecza strzela 3 gole Górnikowi, a Raków przyjeżdża na Łazienkowską jak po swoje? Logika Ekstraklasy ma się dobrze i spośród kilkunastu tysięcy graczy Superbet, nikt nie trafił więcej niż 3 na 5 dokładnych wyników w ostatnim Super Game Jackpot. Do wzięcia jest teraz łączna pula nagród z pięcioma zerami.

Spośród pięciu osób, które osiągnęły najlepszy wynik w 2 rundzie Super Game Jackpot wszyscy prawidłowo wytypowali tylko wynik 0:2 w meczu Warta – Zagłębie Lubin. Szczęśliwcy Ci dołożyli do tego dwa kolejne poprawne wyniki i zdobyli po 3340 złotych w gotówce na konto online bukmachera. Nawet dwa poprawne wyniki dawały środki na kilka porządnych „taśm” – 39 złotych piechotą przecież nie chodzi.

Jeśli w kolejnej, dostępnej już rundzie jedna osoba trafi komplet 5 dokładnych wyników, to będzie cieszyć się z 75 000 złotych. Wystarczy przewidzieć ile i jakich konkretnie niespodzianek padnie w meczach Górnik Zabrze – Wisła Płock, Lech – Śląsk, Pogoń – Górnik Łęczna, Lechia – Legia i Raków – Warta. Co zdarzy się tym razem? Łęczna wywiezie dwubramkowe zwycięstwo ze Szczecina, czy może Raków odda na swoim terenie to co wywalczył w Warszawie? Możesz spróbować odgadnąć i zawalczyć o równowartość blisko 20 średnich pensji! Od trwającej obecnie rundy nie trzeba się martwić, czy jedna z mniej faworyzowanych drużyn straci 3 czy 5 goli. Superbet dodał opcję typowania liczby goli dla każdego zespołu jako równej 3 lub wyższej (3+).

Typy na Super Game Jackpot można oddać na www.superbet.pl i w aplikacji mobilnej Superbet. Potrwa to jedynie kilkanaście sekund i już jesteś w grze. Kolejne kilka sekund na drugą, kompletnie darmową grę Super Spin, do tego kupon na mecz ulubionej drużyny i może być SUPER.

Dodaj komentarz