1xBet sponsorem turniejów CAF (Confédération Africaine de Football)

kategoriaBukmacherka autorMC data09.02.2019
Wiodąca internetowa firma bukmacherska 1xBet oficjalnie ogłosiła partnerstwo z Confédération Africaine de Football (CAF).

Wydarzenia CAF w Afryce będą teraz sponsorowane przez 1xBet. Najważniejszy event to CAF The Total Africa Cup of Nations. Sponsoring obejmuje także inne turnieje, a mianowicie Total CAF Champions League, Total CAF Confederation Cup oraz Total CAF Super Cup.

Oficjalna platforma cyfrowa CAF będzie teraz miała w swojej ofercie 1xBet. To, wraz z obecnością na wszystkich oficjalnych stadionach turnieju, daje ekspozycję premium 1xBet. Witryna CAF i media społecznościowe będą służyć jako symbiotyczna platforma dla marki 1xBet. Dalsza reklama będzie widoczna na panelach LED, na ławkach rezerwowych i na trójwymiarowym dywanie.

1xBet wyraził entuzjazm dla partnerstwa i jego roli we wspieraniu piłki nożnej w regionie: "CAF angażuje się we wsparcie i rozwój międzynarodowej piłki nożnej na kontynencie afrykańskim, jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni, że rozpoczęła się nasza współpraca z CAF."

Prezes CAF, Ahmad Ahmad, pochwalił firmę 1xBet jako "szybko rozwijającą się spółkę z przyjazną dla użytkownika platformą", która "zmieniła wizerunek internetowych zakładów".

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 09.02.2019
    ]