Loterie 29 lutego 2024

25. rocznica Zdrapek LOTTO w Polsce

autor: redakcja
Zdrapki LOTTO obchodzą w tym roku swoje 25 urodziny. Pierwszą Zdrapką na rynku był ZODIAK, który zadebiutował we wrześniu 1999 roku. Od tego czasu Zdrapki zyskały ogromną popularność. Pierwotnie Zdrapki sprzedawane były pod marką LOTEK. Żółty słoń z podniesioną trąbą, symbol szczęścia, gościł na produktach reklamowych i promocyjnych przez całą dekadę.

Od września 1999 r. do końca 2023 r. w sprzedaży pojawiło się 784 edycji Zdrapek. Rocznie do sprzedaży trafia około 46 nowych Zdrapek. Zdrapki mają międzypokoleniowy charakter, są atrakcyjne zarówno dla bardzo dużej, stałej grupy wiernych grających, jak i dla młodszej grupy nowych graczy. Wygrane w Zdrapkach kształtują się w zależności od ceny Zdrapki i mogą wynieść nawet 2 000 000 zł. Miesięcznie Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO wypłaca wygrane na łączną kwotę średnio 85 mln zł. W minionym – 2023 roku na wygrane w Zdrapkach wypłacono rekordowe 1 216 293 919 zł.

Lepiej drapać razem

Spędzanie czasu razem to umiejętność, o którą jest coraz trudniej. Prowadzimy zadaniowy tryb życia, coraz więcej korzystamy z mediów społecznościowych, pracujemy zdalnie. Wszystko to powoduje, że tracimy wprawę w zwyczajnym byciu razem. Miłym zaproszeniem do spędzania wspólnie czasu jest towarzyskie drapanie Zdrapek LOTTO. Drapanie w gronie rodziny lub przyjaciół dostarcza wielu pozytywnych emocji i podkręca atmosferę spotkań i różnego rodzaju imprez.

Wiosenne nowości w Zdrapkach LOTTO

Pastelove 9

Chociaż Dzień Zakochanych już minął, to warto wyrażać uczucia przez cały rok! Pastelove 9 to Zdrapka, która może urozmaicić każdą randkę. Kosztuje 5 zł, a główna wygrana w niej to 200 000 zł. Można w niej zdobyć aż sześć głównych wygranych.

Król Cash

Król Cash to prawdziwy król pośród Zdrapek, który do sprzedaży trafi już 29 lutego. W tej Zdrapce do zdobycia będą trzy główne wygrane po 500 000 zł. Cena Zdrapki to 10 zł.

Milion dla Ciebie

Milion dla mnie lub dla Ciebie! Zdrapka Milion dla Ciebie wchodzi na rynek 7 marca i będzie idealnym prezentem z okazji Dnia Kobiet! Kosztuje 20 zł i można ją kupić w punktach LOTTO. Główna wygrana w tej Zdrapce wynosi aż 1 000 000 zł!

Złoty Los

To kolejna już edycja kultowej Zdrapki, która w sprzedaży pojawi się 14 marca. W tej Zdrapce do zdobycia jest dwie główne wygrane po 500 000 zł. Złoty Los to elegancka Zdrapka, która pasuje jako dodatek np. do prezentu ślubnego. Zdrapka kosztuje 10 zł.

Lucky Koniczyna

Jak wchodzić w nową porę roku to z iście wiosenną propozycją jaką jest Lucky Koniczyna. Dokładnie w pierwszy dzień wiosny – 21 marca w punktach sprzedaży dostępna będzie ta romantyczna propozycja od LOTTO za jedyne 5 zł. W Zdrapce jest aż sześć głównych wygranych po 200 000 zł.

Wielkie Granie

Ostatni marcowy debiut to Zdrapka idealna do drapania w towarzystwie. W Wielkim Graniu do zdobycia będą dwie główne wygrane po 500 000 zł. Zdrapka kosztuje 10 zł.

Polacy kochają Zdrapki!

Zdrapki to najbardziej lubiany produkt z portfolio LOTTO. Można w nich wygrać mniejsze i większe kwoty, a nawet zostać milionerem. Każda wygrana cieszy ale najwięcej pozytywnych emocji dostarcza zabawa w zdrapywanie. Każda Zdrapka ma swój unikatowy charakter i design. Grafiką i nazwą nawiązują m.in. do szczęśliwych liczb i symboli czy drogocennych kamieni. Odkrywanie ukrytych kwot lub symboli, natychmiastowy wynik i często padające wygrane sprawiają, że Zdrapki mają coraz większą rzeszę fanów.

Zdrapkowych hitów i nowości szukaj w punktach LOTTO.

*Produkty LOTTO przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz